Ці поради допоможуть студентам краще підготуватися до іспитів

Територія успіху

Деякі секрети запам’ятовування інформації допоможуть студентам під час іспитів.

Вже незабаром у багатьох школах і вищих навчальних закладах нашої країни почнуться іспити. А учням доведеться засвоювати величезні обсяги інформації. Ось кілька корисних порад, що дозволяють полегшити цей нелегкий процес.

Відстежуйте те, що ви читаєте щодня

30 хвилин щодня присвячуйте тому, що ви вивчали вчора, а весь час, що залишився, засвоюйте нову інформацію. Це дозволяє утримувати у пам’яті пройдене. Складайте конспекти того, що ви вивчили за день, щоб завтра швидко повторити і закріпити у голові інформацію.

Медитуйте по 15 хвилин щодня

Якщо ви ще не навчилися медитувати, обов’язково спробуйте це зробити. Щоденна медитація один раз на день протягом 15 хвилин допомагає зосередитися на збереженні знань і стати більш впевненими у тому, чому саме ви вчилися.

Подалі від ґаджетів і соціальних мереж

Якщо лише ваші ґаджети не завантажені матеріалами лекцій. Краще повністю відмовитися від планшетів і смартфонів на час підготовки до іспитів та користуватися підручниками. Зосередьтеся лише на отриманні того матеріалу, який вам потрібен. Категорично не можна користуватися соціальними мережами, які відволікають людину і засмічують її пам’ять зайвою інформацією. Не завантажуйте нею мозок, дайте йому можливість зберегти найважливіше, що стане у нагоді під час іспиту.

Карта пам’яті для кожної теми

Ще одна корисна порада для тих, хто бажає зберігати знання. Складіть план навчання, потім переглядайте кожен розділ і кожен предмет з використанням особливої карти пам’яті. Учні можуть використовувати цю техніку для більш ефективного збереження знань.

Використовуйте діаграми формул

Якщо ви вчитеся у технічному ВНЗі, то одними з найскладніших речей для запам’ятовування є формули. Деякі студенти можуть запам’ятовувати їх, інші постійно забувають. Підготуйте таблиці формул на великому аркуші паперу і тримайте їх перед очима. Чим частіше ви на них дивитеся, тим більше це допомагає запам’ятати формули і рівняння. Періодично закривайте таблиці і записуйте те, що запам’ятали. Повторюйте знову і знову, щоб ця інформація засвоїлася максимально міцно.

ДжерелоПереглядів: 256
banner