Ці поради допоможуть запобігти появі іржи на кузові автомобіля

Технології

Про власний транспорт потрібно дбати.

Автовиробники навчилися досить ефективно захищати кузов автомобіля від корозії. Але ніщо не вічне, і іржа рано чи пізно з’явиться чи не на кожній машині. Сьогодні ми розповімо про те, як запобігти появі іржі на кузові вашої “ластівки”.

До автомобіля потрібно ставитися дбайливо, і тоді він прослужить вам багато років. Якщо нехтувати доглядом, то іржа може з’явитися навіть на автомобілі, який купили всього рік або два тому. До корозії призводять хімічні реагенти, якими взимку щедро поливають дороги. Ця ж проблема виникає, якщо взимку залишати свою “ластівку” у вологому і холодному гаражі.

Якщо ви рідко і не дуже ретельно миєте свій автомобіль, то не дивуйтеся ранній появі корозії. Тому не забувайте про регулярну комплексну мийку, під час якої очищається кузов, днище, пороги і підрамники.

Досвідчені водії знають, що ефект буде лише в тому разі, якщо вдаватися до комплексної мийки регулярно, а не, наприклад, один раз у сезон. Річ у тім, що з першого разу не можна повністю змити хімічний реагент.

Ви, можливо, бачили автомобілі, у яких подряпини на кузові замазані густою мастикою. Виглядає, звичайно, не дуже красиво і навіть смішно. Однак, це ефективний метод боротьби з корозією. Приблизно один раз у три роки потрібно заново замазувати “хімією” тріщини і відколи.

Дрібний відкол можна обробити спеціальним засобом. Він знищить іржу і стане надійним захисним шаром. Також пошкодження обробляють наждачним папером, знежирюють, заґрунтовують і фарбують.

Якщо іржа вже добре розрослася, то в цьому випадку допоможе шліфувальний інструмент. Головне — не упустити момент. В іншому разі доведеться згадати про зварювальний апарат.

ДжерелоПереглядів: 162
banner