Ці поради допоможуть зробити макіяж для ідеального селфі

Територія успіху

Утриматися від вподобайки не зможе ніхто.

Селфі — не розкіш, а життєва необхідність. Наприклад, коли ви нафарбувалися, але залишилася вдома (не пропадати ж красі). Інша справа, що в 2021 році правила макіяжу для “селфі-дівчат” нові.

Без галочки над губою

У житті цей елемент макіяжу виглядає дуже красиво. Візажисти навіть придумали виділяти галочку яскравим кольором: наприклад, блакитним у колір підводки на очах. Але на фото майже всі хайлайтери в цьому непростому місці відчайдушно відблискують. Тому ви отримаєте або дивне “засвічування”, або “вуса” (особливо, якщо фотографуєтеся зі спалахом).

Вологі губи

Навіть коли в житті ви за тотальну матовість на губах — і це зрозуміло, стійкість у таких продуктів на рівні — для селфі виберіть блиск. Можете навіть покрити ним свою матову помаду, якщо це ваш улюблений колір. Губи будуть такими об’ємними і спокусливими, що втриматися від лайка не зможе ніхто.

Матова Т-зона

А ось де потрібна матовість, то це у зоні центру чола-носа-підборіддя. Щоб на фото це виглядало максимально красиво, пройдіться по обличчю прозорою пудрою (це та, яка біла і не тонує) у два або навіть три шари. Тоді жодна підступна “блискітка” не пройде.

Акцент на слизову

Підкреслити слизову стійким бежевим олівцем — те, що лікар прописав, коли ви всю ніч працювали (ну, або розважалися), а зараз потрібно виглядати бездоганно. Але якщо йдеться про селфі, нехай це буде максимально яскравий олівець у колір очей: для карих — бурштиновий, для блакитних — бузковий (або, до речі, червоний), для зелених — смарагдовий, для сірих — сталевий (і, може, навіть із блискітками). Вау-ефект гарантовано.

Гліттер

Дуже ефектно на фотографіях у соціальних мережах виглядає гліттер. Це можуть бути як тіні з ефектом фольги, так і сяюча маса на гелевій основі, яку варто або красиво розкласти на повіках, або нанести на вилиці за прикладом хайлайтера. Після того, як макіяж уже закінчений, звичайно.

Хайлайтер на губах

Насамкінець невелика порада щодо губ: якщо ви не хочете використовувати блиск для губ або у вас його немає, все можна виправити. Як сказав би Холмс, елементарно, Ватсоне! Берете рідкий хайлайтер і пальцем вбиваєте його в самий центр губ уже після нанесення помади. Вийде не стільки градієнт, скільки приваблива об’ємність.

ДжерелоПереглядів: 196
banner