Ці поради стануть у нагоді майбутнім бізнес-леді

Територія успіху

Вирішивши почати свій бізнес, варто взяти до уваги кілька порад.

Якщо плануєте відкрити власний бізнес, вам знадобляться кілька порад і рекомендацій від тих, хто колись також починав усе з нуля.

Можна обійтися без товстого гаманця

Якщо ви переживаєте, що немає грошей на логотип і розробку сайту (або на щось ще), зробіть це самостійно. Наприклад, у Інтернеті багато безкоштовних шаблонів для сайтів, є маркет-плейси, де можна продавати свої товари, а якщо бізнес полягає у послугах — розклейте, наприклад, оголошення у своєму районі. Пам’ятайте, що багато успішних компаній зародилися у гаражах і буквально на коліні!

Розраховуйте терміни

Якщо ви вважаєте, що ремонт закінчиться через тиждень, множте на два. Збираєтеся віддати замовлення післязавтра? Накиньте для вірності ще один день. Якщо потрібно щось купувати у постачальників, оцінюйте терміни реально.

Слухайте інших, довіряйте собі

Напевно ваші знайомі готові поділитися цінною думкою про те, що ви робите неправильно. Ви можете вислухати, але не усе брати до уваги. Звичайно, будуть і компліменти, не лише критика, і ніхто не знає, яка фраза наштовхне вас на чергову розумну думку.

Вам готові допомогти — лише попросіть

Не варто думати, що весь світ тепер проти вас. Родина, друзі, фахівці, власники схожого бізнесу готові надати допомогу, якщо правильно попросити. Багато людей із задоволенням діляться досвідом!

Сприймайте серйозно те, що відбувається

Тоді і ваші клієнти, і потенційні інвестори будуть сприймати вас як ділову людину, а не дівчину, якій щось спало на думку.

Не кидайте роботу одразу

Майже будь-яку справу можна почати у якості проєкту у вільний від роботи час (особливо якщо ви самі себе забезпечуєте). Кидати усі сили на новий проєкт є сенс, коли вже помітні чіткі перспективи.

Перевірте ідею на людях

Не соромтеся розповідати про те, чим ви вирішили зайнятися. Чим більша аудиторія знатиме про це, тим більше шансів зрозуміти, чи правильне рішення ви прийняли. Якщо відгуку не буде, ймовірно, ваша справа нікому не потрібна.

Сформулюйте ідею одним реченням

Якщо ваш бізнес специфічний або має назву, яка непосвяченим ні про що не говорить, витратьте пів години на формулювання того, чим ви займаєтеся. Тоді не буде пауз під час розмови з тими, хто цікавиться, і ви привернете більше потенційних клієнтів.

ДжерелоПереглядів: 225
banner