Ці прості трюки з гігієнічною помадою стануть у нагоді кожній жінці

Поради

Гігієнічна помада може бути корисною не лише для губ.

Гігієнічна помада повинна бути у косметичці кожної дівчини. Вона не лише допоможе захистити губи від впливу навколишнього середовища, але і врятує у інших критичних ситуаціях. Гігієнічна помада може замінити засіб для зняття макіяжу, лак для волосся і мазь для обробки подряпин.

Натирає взуття

Якщо нові туфлі натирають — нічого страшного. Просто потрібно натерти гігієнічною помадою усі проблемні ділянки взуття. Тертя зменшиться і можна буде уникнути появи пухирців.

Не знімається кільце

Одягнули на палець кільце, а воно тепер не знімається. Замість рослинної олії або мила можна скористатися помадою. Варто змастити нею палець і кільце зніметься за лічені секунди.

Сухість на крилах носа

Гігієнічна помада допоможе усунути сухість на крилах носа. У даному разі, помада працює краще за усілякі креми.

Пошкодження шкіри

Подряпав кіт або порізалися, а в аптечці не знайшлося дезінфекційного засобу. Рану можна змастити гігієнічкою. Вона покриє подряпину і прискорить процес загоєння.

Догляд за бровами

Помаду також рекомендується використовувати у якості стайлінгу для брів. Засіб укладе волоски, зафіксує їх і зробить вигляд брів більш доглянутим.

Догляд за нігтями

Гігієнічна помада доглядає не лише за губами, але і за нігтями, чудово замінюючи олію для кутикули.

Електризація волосся

Дівчата, які страждають через волосся, що електризується, можуть гарно укласти його за допомогою гігієнічної помади. Достатньо змастити долоньки помадою і провести ними по волоссю. У такий самий спосіб можна приховати посічені кінчики.

Заїла блискавка

Заїла блискавка — нічого страшного. Достатньо змастити її та собачку помадою і, вуаля, вона знову у робочому стані.

Полегшення одягання сережок

Якщо дівчина довго не носила сережки, а тепер бажає їх одягнути, то варто мочку вуха змастити помадою і застібка швидко прослизне.

Корегування макіяжу очей

Прибирати туш, що розмазалася, рекомендується за допомогою ватяної палички змащеної гігієнічною помадою. Даний спосіб діє не гірше за засоби для зняття макіяжу.

ДжерелоПереглядів: 173
banner