Цьогоріч міграційна служба Івано-Франківської області хвалила рішення про примусовий виїзд з України 16 іноземців-правопорушників

Суспільство

Працівники підрозділу організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення УДМС в Івано-Франківській області у взаємодії з правоохоронцями цього тижня досягли завершального етапу у процедурі примусового повернення з України громадянина Грузії. 30-річний чоловік зараз перебуває у спеціалізованому пункті тимчасового перебування іноземців.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Міграційну службу Івано-Франківської області


Вже готовий проїзний документ для перетину кордону. Крайніх 5 років іноземець провів в українській в’язниці, куди потрапив за вироком суду за вчинення низки майнових кримінальних правопорушень на території України.


 У подібних випадках щодо осіб-іноземців, які звільняються з місць позбавлення волі, міграційна служба ухвалює безальтернативне рішення – ці громадяни мають покинути територію нашої країни, бо йдеться про питання забезпечення національної безпеки і публічної безпеки людей.


З початку цього року в регіоні виявлено 16 нелегальних мігрантів. Десятеро іноземців, які порушили міграційне законодавство, у примусовому порядку вже покинули Україну.


Аналогічні процедури примусового видворення чи примусового повернення з України будуть виконуватися у повному обсязі після ідентифікації цих осіб ( забезпечення проїзними документами).


 За цей же період міграційна служба Івано-Франківської області ухвалила рішення про заборону в’їзду в Україну 33 громадянам іноземних країн.
Переглядів: 296
banner