Цифри долі: дізнайтеся за датою народження, яке сонце світить для Вас

Культура

Ця інформація допоможе вам краще пізнати себе, дізнатися про свої сильні і слабкі сторони.

Професійні методики психоаналізу використовуються психологами. Тим не менш, вони можуть бути цікаві і непрофесіоналам. А ось популярні тести, як правило, відрізняються більшою простотою сприйняття і їх часто можна побачити на сторінках журналів і в Мережі. Втім, які б тести ви не проходили, пам’ятайте, що результат тесту – це не діагноз, а тільки натяк.

Найчастіше найбільш точні тести складають і психологи, і астрологи разом для того, щоб врахувати дві сторони особистості та фактори, які на неї впливають.

Мало хто знає, що у кожного з нас є покровитель у вигляді одного з дев’яти Сонць. Подібно до знаку Зодіаку, вам відповідає певний номер Сонця, який здатний багато чого розповісти про ваш характер і цінності, а також сильні і слабкі сторони.

Як дізнатися номер вашого Сонця:

Візьміть свою дату народження (наприклад, 29 грудня). Додайте місяць (12) до дня (29) = 41. Розділіть це число на дві цифри і складіть: 4 + 1 = 5. Таким чином, номер вашого Сонця буде 5.

Сонце №1

Люди, яким протегує це Сонце, володіють великими амбіціями і лідерськими якостями. Найчастіше це творчі люди – креативні, унікальні і незалежні особистості.

Коли щось іде не за планом, вони можуть бути дуже егоїстичними і впертими. Ці люди – просто джерело нових ідей. У стосунках вони дуже влюбливі, але холонуть до любовного інтересу нерідко так само швидко, як і спалахують ним.

Сонце №2

Це Сонце випромінює енергію єдності, зцілення і гармонії. Людям, яким воно опікується, не завадить навчитися звільняти свої емоції і піклуватися про себе в тій же мірі, в якій вони піклуються про оточуючих. Вони дуже чуйні, емпатичні і чутливі особистості. Вібрація цього Сонця має тісний зв’язок з енергією Місяця і знаком Раку.

Сонце №3

Сонце під номером 3 – джерело енергії ігор, відкриттів і пригод. Люди, яким воно протегує, неймовірно цікаві, пізнавальні і товариські.

Вони являють собою справжній калейдоскоп емоцій – здивування, захоплення, страх і переживання. Ці люди дуже доброзичливі і ніколи не втрачають можливості освоїти нову інформацію або озвучити свої ідеї. Сильніше за все енергія Сонця №3 пов’язана зі знаком Стрільця і планетою Юпітер.

Сонце №4

Люди, яким протегує Сонце №4, являють собою уособлення надійності, стабільності і самовідданості. Заради досягнення поставлених цілей вони готові трудитися до сьомого поту, проте їм не завадить попрацювати над своїми комунікативними навичками і вмінням приймати зміни, які відбуваються в їх житті.

Людей, що перебувають під владою цього Сонця, без перебільшення можна назвати зразковим сім’янинами, які будуть зберігати вірність своєму партнерові. Найчастіше це Сонце протегує Водолію.

Сонце №5

Сонце під номером 5 випромінює енергію змін, натхнення і творчості. Ці люди дуже доброзичливі, активні і легко адаптуються до будь-яких змін, що відбуваються в їх житті. Їх друга половинка обов’язково повинна бути також і їх найкращим другом.

Крім того, для них вкрай важлива свобода і можливість самовираження. Це Сонце за своєю енергетикою тісно пов’язано з такими астрологічними знаками, як Діва і Близнюки, а також планетою Меркурій.

Сонце №6

Люди, яким протегує це Сонце, найчастіше творчі особистості, які жити не можуть без втілення своїх ідей у життя. Вони дуже надійні і вірні, а також неймовірно працьовиті і не бояться брати на себе відповідальність.

Можливо, у відносинах з цими людьми трохи бракує пристрасті, але вони справді віддані своєму партнеру. Крім того, вони можуть бути досить ревнивими. Сонце №6 має тісний зв’язок з Терезами і Тельцем, а також Венерою.

Сонце №7

Сонце під номером 7 – джерело глибоких емоцій, духовності і пізнання. Ці люди мають неймовірно сильнк інтуїцію. За своєю природою вони мрійники, які часто пов’язують своє життя з мистецтвом і творчістю.

Їм просто життєво необхідний хтось, хто оцінить їх талант і буде поважати їх вразливість і чутливість. Коли справа стосується відносин, ці люди можуть бути надто ідеалістичними. Сонце №7 нерідко протегує астрологічному знаку Риби і тісно пов’язане з планетою Нептун.

Сонце №8

Це Сонце буквально випромінює внутрішню силу, авторитет і успішність. Про таких людей кажуть, що вони приречені на успіх, немає ніяких сумнівів, що в своїй сфері вони доб’ються чималих висот.

Вони не бояться ризикувати і йти на експерименти. Люди, яким протегує Сонце №8, дуже порядні і сумлінні і здатні зберігати вірність своєму партнерові. Енергія цього Сонця має тісний зв’язок з Водолієм і Козерогом, а також планетою Сатурн.

Сонце №9

Люди, яким протегує Сонце під номером 9, справді мудрі і відкриті. Вони можуть домогтися успіху в області медицини або гуманітарних науках. Ці люди легко засвоюють нові знання та навички і з задоволенням діляться ними з іншими. Заради благополуччя і комфорту свого партнера вони ладні ледь не на все. Сонце №9 своєю енергетикою тісно пов’язане зі знаками Скорпіона і Овна.

ДжерелоПереглядів: 270
banner