Цих помилок стосовно своїх котів господарі припускаються найчастіше

Наука

Інколи господарі неправильно ставляться до своїх котів.

Ветеринари і зоопсихологи назвали 7 помилок, яких припускаються деякі господарі кішок. Домашній вихованець — це велика відповідальність. Кожна людина повинна розуміти, що на годуванні і прибиранні лотка обов’язки не закінчуються. Коти дякують своїм господарям за турботу, відповідаючи їм любов’ю і відданістю.

Поширені помилки багатьох господарів кішок і котів

Не помічають проблем зі здоров’ям

Якщо вихованець погано почувається, він починає шукати затишне місце, щоб сховатися. Багато господарів приймають таку поведінку за поганий настрій і не більше. За таких обставин потрібно одразу звертатися до ветеринара.

Часте миття

Багато господарів впевнені у тому, що коти потребують частого миття. Насправді на шерсті тварин є захисний шар, змивання якого призводить до ослаблення імунітету.

Миття лап після прогулянок є винятком.

Кішку достатньо мити не частіше, ніж 7 разів на рік.

Залишають рослини у полі зору вихованця

Деякі кімнатні рослини можуть сильно нашкодити здоров’ю кішки. Вихованець нерідко готовий поласувати якоюсь травою і т. п. Варто прибирати з поля зору рослини, у яких можуть бути токсичні речовини.

Неправильна обрізка кігтів

Неправильне обрізання кігтів у кішки може призвести до розвитку інфекційних захворювань. Господарям, які не вміють правильно стригти кігті вихованцям, варто просто придбати спеціальне приладдя для їх заточування. Домашня тварина цілком здатна самостійно впоратися з таким завданням.

Постійне потурання

Коти і кішки — справжні маніпулятори. Не варто завжди потурати їх примхам. Навіть якщо у господаря і кішки дуже близький зв’язок, не можна піддаватися.

Обмеження свободи

Кішці необхідне спілкування, тому з нею варто частіше виходити на свіже повітря. Обмеження свободи також може призвести до розвитку депресії. Зазвичай, кішки, які постійно перебувають у приміщенні, часто розбивають вази і хуліганять.

Різка зміна звичок

Щоб поліпшити здоров’я кішки, не слід різко змінювати її звички. Здебільшого, це стосується харчування. Проконсультувавшись з ветеринаром, потрібно поступово замінювати звичні для вихованця продукти у раціоні.

Як сподобатися кішці під час першого знайомства

Ставлення як до дикої тварини

Кожна кішка має почуття власної гідності. Під час першого знайомства необхідно проявляти обережність, і навіть повільність. Експерти нагадують, що кішки відмінно відчувають запах інших тварин, тому потрібно постаратися, щоб від людини не відчувався сторонній запах. Не варто загороджувати вихід з кімнати — ці вихованці звикли захищати свою територію.

Байдужа поведінка

Під час першої зустрічі не варто дивитися кішці прямо в очі, підніматися над нею, шуміти, різко простягати руки і взагалі поспішати. Потрібно, щоб тварина сприйняла людину як союзника, а не як загрозу.

Принада

Ніяка кішка не встоїть перед запропонованими їй ласощами. Також гарним варіантом є гра її улюбленою іграшкою. Такий спосіб підійде у тому разі, якщо кішка почала хоч трохи довіряти людині.

ДжерелоПереглядів: 196
banner