Де можна використовувати паперові рушники окрім кухні

Поради

Що можна очистити паперовими рушниками: поради та лайфхаки.

Здавалося б — що тут може бути незвичайного? Швидко витерти руки, промокнути пролитий соус, видалити бризки олії на плиті… Давайте залишимо на час найпопулярніше місце в будинку — кухню і подивимося, де і в яких випадках паперові рушники просто незамінні.

У подорожі на автомобілі

Загорнути з собою бутерброди або вимиті попередньо фрукти. Постелити лист рушників на коліна, щоб не забруднити одяг, коли вам захотілося з’їсти по морозиву, не покидаючи авто. Протерти запітніле зсередини лобове скло або дзеркала заднього виду. Вкласти в тримач для напоїв, щоб не допустити патьоків кави або соку на панелі. Любите свій автомобіль? З паперовими рушниками швидше і зручніше навести порядок і чистоту в салоні.

За туалетним столиком

Ви вже готові вийти з дому і присіли зробити макіяж. Від крапель тонального крему або румян, які розсипалися ніхто не застрахований. Якщо таке вже траплялося, використовуйте паперові рушники, як серветку, заклавши її спереду за комір сорочки або блузи. Цим же листом м’якого рушника можна видалити надлишки тонального крему, промокнути помаду або стерти сліди туші над повікою.

У ванній кімнаті

Якщо до вас завітали гості, набагато гігієнічніше в період, коли ми особливо уважно ставимося до гігієни, використовувати у ванній кімнаті паперові рушники замість текстильних, в яких можуть накопичуватися бактерії.

Якщо використовувати 4-шарові, то вони ідеально вбирають вологу, не рвуться, їх цілком можна віджимати і використовувати знову. Завдяки цьому рулон рушників витрачається економніше.

Вдома під час ремонту

Під час самоізоляції багато хто з нас вирішив щось поміняти вдома: зробити перестановку або невеликий ремонт своїми силами. Легкий і щадний для шкіри спосіб видалити сліди фарби — протерти руки паперовим рушником, змоченим в рослинній олії: фарба сходить досить легко, шкіра не страждає і не пахне їдким розчинником.

У вітальні і передпокої

Досвідчені господині знають, що паперові рушники відмінно справляються з розводами на вікнах. За такою логікою, їх можна використовувати і для чищення інших скляних або дзеркальних поверхонь — від екранів смартфонів і телевізорів, до масивних дзеркал. Для кращого ефекту скло слід протирати спочатку рушниками, змоченими спеціальною рідиною для очищення, а потім сухим листом паперових рушників.

У дитячій кімнаті

Діти — творчі натури і їхні малюнки можна зустріти всюди, навіть на стінах і кухонних шафках. Спробуйте відмити їх за допомогою паперових рушників і спрею-очищувача для скла. Вистелити листами паперових рушників шухляди письмового столу в кімнаті школяра, так дітям буде зручніше прибирати свій стіл: рушники всередині можна просто замінити.

Паперові рушники, мабуть, можна віднести до найбільш практичних і потрібних аксесуарів вам домашньому господарстві.

ДжерелоПереглядів: 207
banner