Де на Прикарпатті першочергово відновлять дамби і дороги

Суспільство

На Івано-Франківщині визначили 14 першорядних об’єктів інфраструктури, які відновлюватимуть після червневої негоди.


Про це інформують на сторінці Дністровського басейнового управління водних ресурсів у соціальній мережі Facebook.

Відповідно до результатів обстеження, працівники Дністровського БУВР склали список пошкоджених і зруйнованих дамб та берегоукріплень Прикарпаття, які необхідно першочергово полагодити.

Зокрема, у перелік увійшли зруйновані берег річки Рибниця в селі Смодна Косівського району та дорога місцевого значення, дамба завдовжки 120 м на Пруті у селищі Заболотів Снятинського району.

З Коломиї до села Воскресинці зруйноване горизонтальне кріплення дамби з габіонних скриньок та залізобетонних плит на ріці Прут.

Зруйнованих 140 м дамби на ріці Лімниця в селі Бабин Середній Калуського району. Також ділянка один км на Лімниці у селі Перевозець.

Знищене берегоукріплення на річці Бистриця Солотвинська в Старому Лисці Тисменицького району.

На ріці Чечва в селі Верхній Струтин Рожнятівського району зруйноване кріплення з габіонних скриньок, частина під’їзної дороги та переїзд.

На ріці Пістинька в Шешорах Косівського р-ну (НПП “Гуцульщина”) берегоукріплення з габіонних скриньок. В селі Кийданці Коломийського району зруйноване берегоукріплення з каменю.

Зруйновані дамби в селах Побережжя на Дністрі, Березівка (Бистриця Надвірнянська), Підлісся (Бистриця Солотвинська) Тисменицького району.

На річці Черемош селі Рибне Косівського району захисна дамба завдовжки 200 м, а також на річці Прут в селі Борщів Снятинського району. Окрім берегоукріплення, зруйнованийукіс 210 м.

Спеціалісти установи почали виготовляти проєктну документацію по цих об’єктах.

Перелік направлено до Держводагенства на погодження.

Наразі вирішується питання щодо його затвердження та подальшого фінансування.Переглядів: 140