Де в Івано-Франківську можна придбати ліки за е-рецептом

Суспільство

В Україні, зокрема й на Прикарпатті, впроваджено електронний рецепт, метою якого є використання сучасних технологій і все більше аптек працює у Електронній системі охорони здоровʼя (ЕСОЗ).


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську ОВА.


Знайти найближчу до вас аптеку, яка відпускає ліки за електронним рецептом, можна на спеціальному дашборді «Електронна карта місць відпуску лікарських засобів за еРецептом», на якому потрібно обрати область, тип та назву населеного пункту, в якому ви проживаєте. Після цього на дашборді зʼявиться карта з позначками доступних аптек, а також перелік адрес аптек, які відпускають ліки за е-рецептом. Відтак ви зможете обрати найзручнішу для вас аптеку.


Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області нагадає, що під час перехідного періоду діятимуть також і паперові рецепти. Тобто ви можете обрати тип рецепта (електронний чи паперовий) відповідно до ваших потреб та для вашої зручності.


Обравши е-рецепт, ви отримуєте номер рецепта та унікальний код його погашення у вигляді смс-повідомлення. В аптеці достатньо повідомити ці дані фармацевту.


Діють виключення для регіонів, де йдуть бойові дії, а також на придбання ліків волонтерами для потреб медичного фронту без рецепта лікаря.Переглядів: 376
banner