Декілька гравців покинуть Івано-Франківське «Прикарпаття»

Події, Суспільство

Івано-Франківське “Прикарпаття” підбило підсумки року, що минув.


Сьогодні на стадіоні “РУХ” відбулась підсумкова пресконференція головного тренера “Прикарпаття” Володимира Ковалюка та президента клубу Василя Ольшанецького, інформує Фіртка.

За словами Володимира Ковалюка, головними проблемами клубу, через які команда поки “недотягує”, стали постійні проблеми зі складом.

“Ми мали посісти п’яте місце. Наразі нам це не вдається через ряд причин. Але головне, що хлопці зрозуміли, що дисципліна – це дуже важливий момент. Щоб не пропускали ігри, а належно працювали. Амбіції – це добре, але головне – праця. Ми грали без провалів, але маємо те, що маємо. На весняну частину сезону трохи скоректуємо плани з прицілом на 8-10 місце”, – переконаний коуч команди рідного краю.

В зимову паузу клуб попрощається з сімома гравцями, серед яких і улюбленці публіки та екслідери команди Ігор Худоб’як та Володимир Боришкевич.

Такий крок, за словами керівництва, пов’язаний виключно з курсом на омолодження команди та ротацією складу.

“Ми вирішили попрощатися з Віктором Яневичем, Віктором Данищуком та Петром Ковальчуком. Це ті футболісти, які причетні до становлення команди. Вони принесли дуже багато користі і ми за це їм щиро дякуємо, – розповідає Володимир Ковалюк. – Але настає такий час, коли вік бере своє. Звісно, у футбол хочеться грати все життя, але так не буває. Щоб команда прогресувала потрібно ротація”.

Також “Прикарпаття” покинуть двоє молодих гравців, котрі цього року не завжди потрапляли у заявку команди на матчі.

“Це четвертий воротар команди Василь Стеф’юк та півзахисник Олександр Солдатенко, – говорить наставник “Прикарпаття”. – Ми допоможемо їм влаштуватися у нових клубах. Їм потрібно грати і розвиватися”.

Щодо майбутніх новачків, то Володимир Ковалюк зазначив, що робота в цьому напрямку триває.

“Знайти нових гравців дуже нелегко. Особливо своїх, прикарпатців. Адже всі, хто грає за межами області, – вже на контрактах. І зарплата у них набагато більша. Тому охочих мало. Але ми працюємо, шукаємо. І, думаю, знайдемо нам хороше підсилення”.

Наразі команда знаходиться у відпустці та збереться вже у прийдешньому році. У планах провести три повноцінних збори: навчально тренувальний у Яремче, в Івано-Франківську (участь в “Кубку міського голови” за участі команди Першої і Другої ліг) і  в Туреччині.Переглядів: 191
banner