Денис Шмигаль закликав американський бізнес інвестувати в Прикарпаття

Суспільство

16 січня відбулася робоча зустріч голови обласної державної адміністрації Дениса Шмигаля із президентом Американської торговельної палати Андрієм Гундером.


Про це повідомили в пресслужбі Івано-Франківської ОДА.

Теми інвестиційного потенціалу Прикарпаття, зацікавлення та залучення інвестицій в економіку краю – стали основними для обговорення.

«Ціль мого візиту – побачити конкретні підприємства Прикарпаття, які успішно працюють, зустрітися із місцевою владою і зрозуміти ситуацію загалом, щоб донести до інвестора інформацію та, через конкретні приклади успішного ведення бізнесу, зацікавити їх працювати в Україні», – розповів Андрій Гундер.

Денис Шмигаль зазначив, що Прикарпаття зацікавлене у глобальних капітальних інвестиціях, а влада готова співпрацювати й допомагати інвесторам.

«У нас є ряд підготовлених майданчиків для інвесторів, індустріальні парки, є історії успіху компаній з іноземним капіталом, українських компаній. Сподіваюся, у ці дні, коли будете працювати на Франківщині, ви багато з чим ознайомитеся і зможете своїм колегам – членам Американської торговельної палати – донести інформацію, що на Західній Україні, на Франківщині зокрема, бізнес робити можна і треба», – підкреслив очільник області.


Переглядів: 211
banner