Департамент соціальної політики виконкому Івано-Франківської міської ради провели зустріч, де говорили про дітей та сім’ї загалом, які постраждали через війну в Україні, або життя яких докорінно змінилося за цей період

Суспільство

Таку зустріч в Івано-Франківську організували учасники проєкту “Реагування на надзвичайні ситуації для задоволення основних потреб та потреб захисту постраждалих від конфлікту та переміщених дітей та їхніх сімей в Україні”.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Департамент соціальної політики виконкому Івано-Франківської міської ради


У зустрічі взяли участь представники місцевого самоврядування. Зокрема до заходу долучилися директор Департаменту соціальної політики Василь Семанюк, його заступниця Ніна Пелікан, начальниця управління у справах УБД, сімей загиблих та внутрішньо переміщених осіб Оксана Бойко та очільниця нашого підрозділу – Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – Леся Дикун.


Очільник ДСП виступив перед учасниками та розповів про основні проблеми та перешкоди деінституалізації на рівні територіальних громад.


Мова йшла про повний процес планування реорганізації зі скороченням (закриттям) закладів інтернатного типу, створення різноманітних інших послуг догляду за дитиною, які регулюються законом і стандартами, орієнтованими на результат.


Василь Семанюк зауважив, що основними перешкодами на шляху до повернення дітей у родини з інтернатних закладів є бідність та недостатній рівень інклюзивної освіти.


“З початку повномасштабного вторгнення все більше дітей потрапляють до інтернатних закладів і це одна з проблем сьогодення. Проте ми продовжуємо опікуватися дітьми й дорослими, для цього функціонує Івано-Франківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також Будинок нічного перебування, на базі якого створено притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі. Це місце, де постраждалі забезпечені не тільки базовими побутовими потребами, а можуть отримати низку соціальних послуг”, – наголосив керівник Департаменту соціальної політики.

В рамках зустрічі та співпраці для ДСП та підрозділу МЦСССДМ передано техніку та інші необхідні для роботи речі.


Стежте за нами в соціальних мережах: Ютуб, Телеграм, Фейсбук та Інстаграм.

Переглядів: 364
banner