Депутати облради звернулися до ВР: не вистачає грошей для виплати зарплати бюджетникам (ФОТО)

Суспільство

Сьогодні, 20 вересня, відбулася 30 сесія обласної ради. На розгляд винесли 90 питань.

Свою роботу прикарпатські обранці розпочали із дострокового припинення повноважень Олександра Матусевича, у зв’язку з обранням його народним депутатом України.

Відповідно до плану роботи обласної ради депутати заслухали інформацію про виконання обласного бюджету за І півріччя 2019 року.

Директорка департаменту фінансів Ірина Мацькевич розповідає, що за даний період до обласного бюджету надійшло понад 4 мільярди гривень, що складає 52% від затвердженого річного плану.

Водночас для виплати зарплати бюджетним працівникам не вистачає 320 мільйонів гривень. Обсяг кредиторської заборгованості складає 176 мільйонів гривень, з них 55 мільйонів протерміновані.

“Ми постійно спрямовуємо листи в різні міністерства, щоб для нас знайшли більше коштів і люди отримали зарплати”, – зазначає Ірина Мацькевич.

Відтак, підтримали звернення до прем’єр-міністра, голови парламенту та міністерства охорони здоров’я, де просять збільшення обсягів освітньої та медичної субвенцій з державного бюджету у сумі 254,3 млн. гривень.Переглядів: 157
banner