Депутати збільшили граничний вік для роботи у держслужбі

Політика

Верховна Рада прийняла Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про державну службу» щодо зняття вікових обмежень для роботи на державній службі» (проєкт № 4096).

Законом встановлено, що «у зв’язку з потребами служби державний службовець за рішенням суб’єкта призначення може бути залишений на державній службі після досягнення 65-річноговіку за його згодою».

Рішення про продовження строку перебування на державній службі приймається щороку до досягнення службовцем 70-річного віку.

«Припинення державної служби державним службовцем, строк перебування якого на державній службі був продовжений відповідно до цієї частини, здійснюється на підставі пункту 7 частини першої статті 83 Закону «Про державну службу»», – йдеться у пояснювальній записці.

Відповідні зміни внесено до Закону України «Про державну службу».

Законом також внесено зміни до Закону України «Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2020 рік». Ними на час карантину зупиняється дія положень Закону України «Про державну службу» та Закону України «Про центральні органи виконавчої влади» щодо проведення конкурсів на посади державної служби та призначення на посади держслужби.

У новостворених органах державної влади, що були утворені протягом дії карантину добір на посади державної служби відповідно до порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, не проводиться. Призначення на посади державної служби в таких органах державної влади здійснюється виключно за результатами кон

ДжерелоПереглядів: 263
banner