Деякі факти про їжу здатні здивувати багатьох людей

Здоров`я

Інколи їжа є не такою, як здається.

Навколо теми правильного харчування існує багато різних міфів. Вчені досі проводять дослідження щодо впливу деяких харчових продуктів на організм людини.

Наклейки на фруктах є їстівними

Управління, яке займається контролем харчових продуктів, стверджує, що наклейки, які наклеюють на деякі продукти, можна їсти. За словами членів управління, клей і наклейки на фруктах є безпечними для здоров’я.

Замінити пластівці на сніданок можна піцою

Від сніданку залежить заряд енергії людини. Саме тому вранці потрібно їсти збалансовану їжу. Багато людей полюбляють їсти на сніданок пластівці, але у них немає навіть половини усіх поживних речовин, яких потребує організм людини. Дієтологи вважають, що шматок піци буде кориснішим і більш збалансованим.

Гостра їжа допоможе продовжити життя

Дослідження, які проводились вченими з Китаю, показали, що гостра їжа допоможе уникнути передчасної смерті і багатьох захворювань. У людей, що вживають гостру їжу, знижується ризик передчасної смерті і появи злоякісних новоутворень на 14 %.

Консерви з риби набагато корисніші, ніж з м’яса

Медики рекомендують усім людям їсти менше консервів. Якщо ж без них важко, то найкраще надати перевагу рибним, а не м’ясним. Рибні консерви можуть зберігати користь навіть після консервації, якщо спочатку виробник обрав свіжу рибу.

Помідори не зберігають у холодильнику

Якщо помідори будуть зберігатися у холодильнику, то вони втратять свій аромат і смак. Бажано купувати для родини стільки помідорів, скільки їх можна з’їсти за 2-3 дні, щоб не зберігати у холодильнику.

Лимони містять багато цукру

Люди дивуються, коли дізнаються, що у лимоні є багато цукру. Під час вживання люди не відчувають солодкість, оскільки її перебиває лимонна кислота.

Придатність молока не залежить від консервантів

Коли на упаковці молока вказують термін придатності, який перевищує місяць, багато людей починають замислюватися про те, що у продукті багато консервантів, які продовжують термін зберігання. Але усі ці побоювання є помилковими.

Кефір знімає похмілля

Багато людей вважають, що кефір допомагає впоратися з похміллям через те, що у ньому міститься спирт, але насправді це не так. Уся річ у тім, що у продукті є вітаміни і корисні бактерії, які очищають організм.

У мікрохвильовці добре готувати овочі

Приготування овочів у мікрохвильовій печі можливе, але вони втратять багато корисних речовин. Щоб приготувати овочі смачно, у страву потрібно додавати менше води і при цьому щільно закривати дверцята.

У яєчних білках міститься більше мінералів, ніж у жовтках

Людям, які сидять на дієті, потрібно вживати більше білків. Але для збалансованого харчування потрібно їсти усе яйце.

ДжерелоПереглядів: 259
banner