Дезінфекційний засіб для рук: як правильно ним користуватися

Здоров`я

Правильні способи використання дезінфекційного засобу.

Сучасна людина змушена більшу частину свого життя проводити на ходу. Тому не завжди є можливість, як слід помити руки. Крім того відвідування громадського туалету збільшує ризики потрапляння небезпечних мікроорганізмів в наш організм. У тих випадках, коли не виходить помити руки з милом під проточною водою, необхідно використовувати дезінфекційного засобу на спиртовій основі. Однак, щоб цей спосіб спрацював, потрібно знати, як користуватися подібними продуктами.

Поширені помилки

Попри те, що про дезінфекційні засоби чули всі, далеко не кожен розуміє, як їх правильно застосовувати. Необхідно бути дуже уважними ще на момент покупки. Дезінфектор повинен обов’язково бути на спиртовій основі. Слід, щоб у ньому було від 60 до 95% спирту.

Крім цього, має значення, як ви наносите саму рідину на шкіру. Багато хто видавлює краплю, швидко розтирає між долонями і вважає, що справу зроблено. Однак, це неправильний спосіб застосування. Якщо ви бажаєте, щоб дезінфекційний засіб якісно зробив свою роботу і вбив 99,9 % мікроорганізмів, необхідно не використовувати його в поспіху.

Крім того не варто наносити надмірно великий об’єм рідини, а також витирати його перш, ніж він висохне.

Правильні способи використання дезінфекційного засобу

В першу чергу необхідно видавити достатню кількість рідини. Її не повинно бути дуже багато, але і не мало. Все залежить від розміру ваших рук. Розтирати її слід досить ретельно, так щоб вся поверхня кисті була покрита рідиною. Зазвичай процедура повинна тривати не менше 30 секунд. Особливу увагу приділяйте пальцях, зоні між ними та під нігтями. Засіб повинен висохнути самостійно, не намагайтеся витерти його або змити водою, або вологими серветками.

ДжерелоПереглядів: 170
banner