#ДійПротиНасильства: франківцям розповіли, як діяти, під час домашнього насилля (ФОТО)

Суспільство
11 грудня на Вічевому майдані в Івано-Франківську відбулась акція, спрямована на протидію домашньому насильству.

Під час заходу представники поліції, влади та громадських організацій розмістили локації з інформаційними матеріалами.

Настав час, коли треба про це говорити. Ми прагнемо дійти до цінностей Європи.

Аби підкреслити проблему насилля ми пояснюємо українцям, що про це не варто замовчувати, тому хочемо розказати, куди потрібно звертатись за допомогою. На даний момент є понад 300 звернень по області.

Ми раді, що люди почали більше звертатись та більше знати про цю проблему, – повідомив Заступник директора – начальник відділу сім’ї та гендерної політики Департаменту молодіжної політики та спорту Куземко Назарій.

Поліціянти розповіли:

  • як діяти у випадках домашнього насильства;
  • куди звертатися за допомогою;
  • яка за це передбачена відповідальність.

Наша мобільна група – це єдина група в області. Кожен може звертатись за телефоном 102. Якщо підтвердиться, що було дійсно вчинене насилля, тоді постраждалому пояснюється як діяти в даній ситуації. Згодом буде проведена роз’яснювальна робота з агресором.
На даний момент по області здійснено 468 виїздів, 248 з них підтверджено. Бувають скасування викликів. За вчинення домашнього насилля почала існувати кримінальна відповідальність, – наголосив поліціянт Бойчука Андрій.

У рамках заходу провели різноманітні флешмоби «Долоньки проти насильства» та «#ДійПротиНасильства». Окрім того, учасники заходу отримали правові консультації від працівників центру безоплатної вторинної допомоги та соціальних служб.Переглядів: 154