Діти з Коломийської громади мають змогу безкоштовно поїхати до оздоровчого табору

Суспільство

Діти Коломийської громади мають можливість поїхати до літніх таборів як за кошти місцевого бюджету, так і державного. Тому управління соціальної політики розпочало збір заяв від батьків.


Про це Голос-Інфо з дізнається від Богдана Станіславського


Які категорії можуть подавати заяви?


Їх багато. Але першочергове право на оздоровлення мають такі категорії: діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування; діти з інвалідністю, які не мають протипоказань; діти учасників бойових дій; діти, один із батьків яких загинув/пропав безвісти/помер внаслідок поранення, контузії, чи каліцтва під час бойових дій, а також захворювання, одержаного у період участі в антитерористичній операції. Таке ж першочергове право мають діти з багатодітних та малозабезпечених сімей.


І нагадаю, що минулого року ми ще відправляли на відпочинок дітей військовослужбовців, які проходять службу у військових частинах, що розташовані у Коломийській громаді. У 2023-му ця ініціатива також діятиме.


Як подати заяву на оздоровлення дитини?


Заяви з комплектом документів (обов’язково документом, що підтверджує той чи інший пільговий статус дитини) необхідно подавати до управління соціальної політики, що знаходиться за адресою: вулиця Чорновола, 55, кабінет №2.


За більш детальною інформацією можна звернутись по номеру 0954740180.


Переглядів: 403
banner