Діти з Новогродівки завітали в гості до калуських пластунів

Суспільство

Школярі з Новогродівки, які гостюють у Калуській громаді, відвідали місцеву станицю Пласт.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Калуську міську раду


Національна скаутська організація на Донеччині не набула такого поширення, як в інших регіонах.


Принаймні, у Новогродівці пластунів точно немає. Однак, тамтешні діти нерідко виступають більшими патріотами, ніж їхні батьки і прагнуть усього справжнього українського, життєдайного.


“Нашим дітям це дуже потрібно, адже знаємо, що діти – наше майбутнє. І дуже важливо, щоб у них було місце, де б вони могли виражати свої емоції, свою правду, не боячись уголос говорити про свою любов до України.”– переконана заступниця Новогродівського міського голови Ольга Сидорова.

Саме Ольга Сидорова попросила організувати зустріч своїх земляків із ровесниками – калуськими пластунами.


Оскільки Пласт змалечку прищеплює своїм вихованцям любов до Бога та України. А ще – це цілий надзвичайний, захоплюючий світ зі своїми правилами, законами, цікавими ритуалами, справжня школа змістовного, усвідомленого зростання.


В ході зустрічі господарі пластової домівки, калуське юнацтво, провели презентацію, докладно розповівши про структуру організації, її мету, про те, як їм пластується, як таборується.


Гостям було цікаво буквально все: пластова символіка і звичаї, колоритні форменні однострої, значення численних нашивок і шевронів на уніформі тощо. В ході жвавого спілкування однолітки перезнайомились, обмінялися контактами і почали дружити у соцмережах.


Відвідини Пластової станиці вдало вписалися у насичену програму перебування гостей з нашого міста-побратима. Усі заходи програми є цікавими і змістовними.


За словами Ольги Сидорової, однієї з керівниць групи, діти в захваті від усього. Та найбільше емоцій викликали, найсильніші враження справили, зокрема, екскурсія до меморіального музею Степана Бандери у Старому Угринові, мандрівка Карпатським трамвайчиком і концерт гурту «Козак Систем» у «Юності».


19 дітей і 4 дорослих з Новогродівки приїхали до Калуші на тижневий відпочинок. Координатором їхнього перебування є служба у справах дітей Калуської міської ради.


Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 252
banner