Для фермерів Івано-Франківщини провели безкоштовний тренінг із залучення грантів

Суспільство

Як уже повідомлялося раніше, у рамках Проєкту “Підтримка інклюзивного економічного розвитку в Україні шляхом узгодження експортної стратегії з регіональним розвитком і Цілями сталого розвитку (ЦСР)” у вересні цього року на Прикарпатті розпочав свою роботу Центр розвитку фермерства “Врожай Перемоги”.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську обласну державну адміністрацію


За сприяння департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, який є партнером Центру розвитку фермерства у реалізації Проєкту в Івано-Франківську провели перший тренінг для місцевих фермерів, представників територіальних громад та громадських організацій.


Від формування ідеї до отримання коштів – саме про це консультанти Центру розвитку фермерства “Врожай Перемоги” розповіли на безкоштовному тренінгу із залучення грантів на розвиток фермерського бізнесу.


Учасники тренінгу дізналися, як та на що можна залучити гранти, як зрозуміти вимоги донора, описати свою ідею та уникнути типових помилок при написанні заявки, а також які є вимоги до грантових заявок, який взаємозв’язок існує між бізнес-планом та грантовою заявкою, де шукати інформацію про гранти та які є доступні грантові програми державні та недержавні, як отримати можливість консультаційного супроводу експертів Центру розвитку фермерства для розробки власної грантової заявки.


Крім того, присутні дізналися про вирощування нішевих культур та інші, ще не досить поширені ідеї сільського бізнесу, у тому числі – про розвиток агротуризму.


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 281
banner