Для Калуськіх дошкільнят і учнів молодших класів передали допомогу від ЮНІСЕФ

Суспільство

Підтримка міжнародних партнерів особливо важлива для України, щоб кожна дитина могла продовжувати навчатися та розвиватися, де б вона не перебувала.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Zhannу Tabanets


Спільно з ЮНІСЕФ UNICEF Ukraine) ми підтримуємо вчителів, вихователів і батьків задля всебічного розвитку дітей, бо вони – найбільше багатство в Україні. Саме їм тут жити і розбудовувати нашу державу.


В умовах війни продовжуємо працювати для належного матеріально-технічного забезпечення навчальних закладів району, бо освіта – наша стратегічна сфера.


Сьогодні в межах реалізації проєкту від дитячого фонду UNICEF передали для дошкільнят та учнів молодших класів бокси з канцелярським приладдям (ручки, олівці, папір), спортивним інвентарем та приладдям для творчості і розвитку (розвиваючі ігри, пазли тощо).


“Дякуємо усім благодійним організаціям, фондам і меценатам, що допомагають українським дітям! Головне для нас сьогодні – це зберегти в дитячих серцях віру в прекрасне і чудеса. Робимо все можливе для успішного розвитку освітньої сфери, для повноцінного розвитку, ефективного навчання та всебічного виховання наших дітей.
Разом ми гідно пройдемо всі випробування. Єднаймося та допомагаймо тим, хто цього потребує. У єдності – наша сила і за нами – Перемога!”,- зазначила на своїй сторінці у фейсбук Жанна Табанець


Переглядів: 558
banner