Для переселенців, які проживають у Калуській громаді, провели екскурсію до музею Степана Бандери (ФОТО)

Суспільство

Сьогодні, 23 червня, 24 дітей та студентів які тимчасово мешкають у Калуській громаді, познайомилися ближче з СИМВОЛОМ української нації, головою Проводу ОУН Степаном Бандерою.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Андрія Найду


Родина будинку сімейного типу з Харківської області та студенти ДНЗ «Сєвєродонецький ВПУ» й Рубіжанського професійного хіміко-технологічного ліцею, які мешкають в одному із закладів освіти виявили бажання більше дізнатися про історію Прикарпаття.


Ініціативу підхопила начальник Служби у справах дітей Леся Дзундза, яка й організувала важливу поїздку для гостей нашої громади.


“Той, хто відвідує Історико-меморіальний музей Степана Бандери, занурюючись в минуле, усвідомлює та відчуває справжній дух української нації, оте підґрунтя, на якому виросли сьогоднішні захисники України. В очах юні було захоплення та впевненість. Також слова подяки сьогодні за підтримку цих дітей для благодійників із Португалії, які надали їм матеріальну допомогу. Адже з лютого місяця, від початку війни студенти жодних надходжень, в тому числі й стипендії, не мали”, – зазначив мер


Переглядів: 244