Для шкіл Прикарпаття передали 3300 одномісних парт

Події, Суспільство
“Завдання влади – створити безпечні умови перебування та навчання дітей у школах” — про це наголосили в Івано-Франківській ОВА під час огляду та передачі в громади Прикарпаття 3300 одномісних парт.

Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську ОВА.

За кошти обласного бюджету було закуплено 3300 одномісних парт, які будуть передані у громади Прикарпаття. Окрім того, ще передадуть 130 біотуалетів, 400 масляних обігрівачів та 300 кулерів для води, які також будуть направлені у ті заклади, що їх потребують.


“Одномісні парти — це необхідний елемент навчально-методичного обладнання кожної школи. У разі повітряних тривог, коли учні повинні перебувати в укритті, таке обладнання допомагає забезпечити продовження навчального процесу в безпечному місці. Зокрема, зазначалося, що представники департаменту також проводять навчання для педагогічних працівників та учнів щодо поводження в умовах надзвичайних ситуацій”, — зазначив директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА Віктор Кімакович.

Заступник директора департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА Андрій Сташків наголосив на тому, що частина парт є ортопедичними, а це сприяє формуванню правильної постави у дітей та допомагає уникнути безлічі хвороб у майбутньому.


Переглядів: 527
banner