Дні трауру в Болехівській територіальній громаді

Суспільство

13 та 14 листопада у Болехівській територіальній громаді оголошено Дні жалоби за полеглим воїном Ляушем Дмитром Анатолійовичем.


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Болехівську міську раду


Серце стискається в грудях, від думки, що на нашій славній землі стало ще на одного воїна менше. Ляуш Дмитро Анатолійович – люблячий син, брат, вуйко, вірний друг, товариш, сусід. Таким у пам’яті рідних та знайомих залишиться воїн, ну а всі ми будемо згадувати Дмитра як людину, яка поклала своє життя за наше з вами майбутнє


Загинув Герой внаслідок обстрілу зі ствольної артилерії, завданого військовими формуваннями російської федерації, виконуючи чергове бойове завдання в районі населеного пункту Спірне Бахмутського району Донецької області.


В ці дні скасовуються всі заходи та забороняється звучання розважальної музики у закладах торгівлі і ресторанного господарства, в громадському транспорті.


У цей день слід приспустити Державний Прапор України, доповнивши його траурними стрічками на адмінбудівлях, будівлях підприємств, установ, організацій.


Підприємствам, установам, організаціям територіальної громади незалежно від форм власності рекомендовано обмежити використання музики та проведення розважальних заходів.


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 450
banner