До 13 років за ґратами засуджено жителя Івано-Франківська, який вбив чоловіка за борги

Суспільство

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Окружної прокуратури міста Івано-Франківська 38-річного жителя обласного центру засуджено за умисне вбивство, незаконне заволодіння документами, підроблення офіційних документів, використання завідомо підроблених документів, шахрайство (ч.1 ст. 115, ч.3 ст.357, ч.ч.1,3,4 ст.358, ч.2 ст. 190 КК України).


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську обласну прокуратуру


Йому призначено покарання у виді 13 років позбавлення волі.


В суді прокурор довів, що у вересні 2019 року чоловік за боргові зобов’язання знайомого вбив його батька. В стані алкогольного сп’яніння він прийшов додому до боржника та під час конфлікту із його батьком завдав останньому не менше чотирнадцяти ударів ножем.


Після цього, залишивши потерпілого без допомоги, з місця події скрився та вже наступного дня був затриманий правоохоронцями, а потерпілий помер від отриманих травм.


В ході розслідування також встановлені факти вчинення ним шахрайства. Для цього чоловік вклеював у чужі паспорти свою фотографію та неодноразово використовував ці підроблені документи для отримання в оренду велосипедів та електросамокатів. Орендоване майно він не повертав, а розпоряджався ним на власний розсуд.


Вирок суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.


Переглядів: 441
banner