До 35-річниці виведення військ з Республіки Афганістан відбувся аматорський турнір з волейболу

Суспільство

10 лютого відбувся аматорський турнір з волейболу присвячений 35-річниці виведення військ з Республіки Афганістан.

Учасники зустрілися з побратимами, багато з яких, пройшовши важкий бойовий шлях 35 років тому, тепер стали на захист України.

На жаль, тоді не всі повернулися з війни додому. Їм віддали шану і в їхню честь змагалися чотири команди прихильників волейболу.

Отож, за підсумками одноденного турніру команда «Афган» посіла найвищу сходинку пʼєдесталу та отримала золото на сьогоднішньому турнірі.

Друге місце вибороли сьогоднішні гості – «Болехівська спілка ветеранів Афганістану». Третє місце посіла команда «Врангель», а четверте команда «Кундус».

Директор Департаменту молодіжної політики та спорту вручив командам призерам грамоти, медалі, кубки та побажав щоб над головою завжди було мирне небо.

Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.