До чого порізати палець – народні прикмети

Культура

Що говорять народні прикмети про порізаний палець.

Порізаний палець — це сигнал, який важливо правильно розтлумачити. Познайомтеся з прикметами, щоб точно знати, чи варто готуватися до швидких проблем.

Порізати палець може кожен, і якщо неприємність сталася, то потрібно неодмінно обробити рану і лише потім зосередитися і прислухатися до інтуїції. Народна мудрість і внутрішній голос обов’язково допоможуть вірно витлумачити отримане попередження.

Загальні тлумачення прикмети

У колишні часи готуванням займалися в основному жінки, і саме вони найчастіше різали пальці лезом ножа, який випадково зіскочив. Марновірство свідчить, що такий поріз вказує на те, що жінку згадує таємний шанувальник.

Серйозний поріз на великому пальці, після якого, швидше за все, залишиться шрам, — знак, що закликає до обережності. Згідно з забобонами, людині, що отримала поріз, потрібно відмовитися від помсти й не міняти планів, інакше бути біді.

Поріз на вказівному пальці попереджає про те, що на шляху встануть недоброзичливці. Уникнути неприємностей вийде у тому випадку, якщо тримати плани і думки в секреті.

Ранка на середньому пальці говорить про те, що мрії не збуваються через невпевненість у своїх силах. Потрібно попрацювати над самооцінкою, щоб стати щасливішими.

Поріз на безіменному пальці, за повір’ями, вказує на магічну дію. Щоб припинити її, варто очиститися від негативу і використовувати обереги.

Ранка на мізинці обіцяє труднощі лише в тому випадку, якщо людина захоче нажитися чужим коштом.

Ранка на пальці дівчини обіцяє їй швидке заміжжя, якщо неприємність відбулася в переддень Нового року.

Якщо ножик потрапив під ніготь, прикмета обіцяє неприємності тим, хто не дотримає обіцянки.

Прикмети про порізи на лівій руці

Поріз великого пальця обіцяє неприємності. Повір’я говорить, що травма трапляється, коли плани можуть бути порушені і попереду чекають проблеми з грошима. Людині, яка порізалася, слід бути обачнішою, щоб уникнути біди. Травмований вказівний палець обіцяє проблеми, пов’язані з фінансами. Тим, хто випадково порізався, варто остерігатися злодіїв і шахраїв, зачекати з великими покупками і не давати свої гроші в борг.

Поріз на середньому пальці говорить про те, що найближчим часом можуть виникнути проблеми з оточенням. Такий знак закликає стримати цікавість і не переказувати пліток, щоб не потрапити в незручне становище.

Ранка на безіменному пальці лівої руки свідчить про швидкі конфлікти в діловому середовищі. Тим, хто порізався, варто бути обачнішим, обходити стороною негативно налаштованих колег і не піддаватися на провокації.

Поріз на мізинці говорить про заздрість, яка може виходити як від того, хто отримав травму, так і від оточення.

Забобони про порізи на правій руці

Порізаний великий палець правої руки — попередження про те, що незабаром доведеться прийняти важливе рішення, яке буде доленосним.

Поріз на вказівному пальці говорить про те, що потерпілий не цінує себе і з-за цього піддається нападкам з боку маніпуляторів.

Середній палець, на якому з’явилася ранка, обіцяє конфлікти з близькими людьми.

Поріз безіменного пальця говорить про те, що за спиною недоброзичливці готують підступи.

Ранка на мізинці вказує на перешкоду, яку треба подолати, щоб досягти поставленої мети.

ДжерелоПереглядів: 2 717
banner