До Дня гідності та свободи: Укрпошта оголошує Всеукраїнський конкурс на створення ескіза до нової поштової марки

Суспільство

21 листопада 2023 року Україна вдесяте відзначає День гідності та свободи. Цього дня з інтервалом у дев’ять років розпочалися дві доленосні для країни революції: у 2004-му — Помаранчева, у 2013-му — Революція Гідності, коли у вирі боротьби витворювався спільний для всіх українців ідеал майбутньої країни, сформульований двома місткими словами: гідність і свобода.


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Івано-Франківську обласну військову адміністрацію.


Сьогодні з цими ідеалами українці виборюють перемогу у російсько-українській війні.


Символічно, що саме 21 листопада Укрпошта оголошує Всеукраїнський конкурс на створення ескіза до нової поштової марки — про гідність, свободу і волю.


Нова поштова марка має стати візитівкою нас, українців, на всіх континентах та якнайліпше і якнайглибше репрезентувати унікальний життєствердний код нашої нації.


Укрпошта запрошує взяти участь у конкурсі всіх охочих, зокрема ілюстраторів, художників і дизайнерів, що можуть втілити своє непересічне бачення понять «гідність», «свобода», «воля»,«нескореність» та «гарт», що закодовані в кожному з нас на генетичному рівні, і чим захоплюється весь світ. Нехай це буде ескіз-символ, ескіз-знамено, ескіз-емблема, що транслює нашу незламність та нестримну жагу до вільного життя.


Переможця буде обрано шляхом народного голосування. Ескіз-фаворит буде відтвореним Укрпоштою на поштовій марці у 2024 році. Укрпошта залишає за собою право запропонувати іншим учасникам, авторам неординарних ідей, співпрацю з відтворення їхніх робіт на конвертах та листівках.


Ескіз до поштової марки необхідно представити у вигляді малюнка чи графічного макета з візуалізацією в електронному вигляді у форматі JPEG, 300 dpi. Використання візуальних матеріалів не має порушувати авторські права сторонніх осіб. Від кожного учасника приймається не більш як 5 ескізів.


Конкурсні роботи в термін до 21.12.2023 року включно можна надіслати, перейшовши та зареєструвавшись за посиланням.


У рамках відзначення 10-ї річниці від початку Революції Гідності Укрпошта виготовила спеціальний штемпель «10 років Гідності та Свободи». Погашення проходитиме в київському головпоштамті (вул. Хрещатик, 22). Мешканці інших регіонів України мають змогу придбати конверти з даним погашенням 21 листопада з 9.00 у Поштовому маркеті https://postmark.ukrposhta.ua/
На зображенні може бути: 2 людини та текст
Усі реакції:

1

2
Подобається

Коментувати
Поширити


Переглядів: 284
banner