До Івано-Франківська на міжнародний симпозіум з’їхалися 120 учасників з усієї України

Суспільство

У неділю, 26 березня, на базі обласної клінічної лікарні розпочала свою роботу місія «Face the future» (Лицем до майбутнього). Міжнародний симпозіум в рамках події зібрав 120 учасників з усієї України – із Запоріжжя, Харкова, Одеси, Чернігова, Черкас.


Пише Голос-Інфо з посиланням на КНП ОКЛ Івано-Франківської обласної ради


Всі вони з’їхалися, щоби навчитися новому від американських та канадійських колег. Під час лекцій на тему «Реконструктивна хірургія військових травм голови та шиї» доповідачі представили новітні технології і практики, зокрема, досвід ведення рубців: як тканини, яких не вистачає, можна замінити жировою тканиною, наприклад.


«Я колись мріяла навчатися у топів медицини й шукала такі можливості повсюдно, а нині ці топи приїхали до нас і ми навчаємося», – говорить організаторка проєкту отоларингологиня обласної клінічної лікарні Наталія Комашко.
Під час своєї доповіді вона представила «Українську асоціацію ендоскопічної хірургії голови і шиї», проєкт «Still strong» і детально розказала про кейс-менеджмент пацієнта


Медична місія реалізується у партнерстві з організацією «Razom for Ukraine», Face the Future fundation, Українською асоціацією ендоскопічної хірургії голови та шиї та благодійним проєктом Still Strong. Завдяки численним донатам українців діаспори та громадян Канади та США дороговартісні операції військових та навчання українських лікарів у Івано-Франківську є можливими.


Крім навчання для лікарів, у понеділок, 27 березня, запрошують на симпозіум для медсестер, а 28- 29 березня всі охочі зможуть спостерігати онлайн за роботою інтернаціональних бригад хірургів одразу з трьох операційних.


Переглядів: 472
banner