До Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ прибуло понад 40 тонн харчових продуктів благодійної допомоги

Суспільство

У п’ятницю, 17 березня, у рамках італійсько-українського проєкту «Разом з Україною» на гуманітарний склад Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ прибуло кілька вантажівок із продуктами, які згодом будуть сформовані у набори та доставлені для соціально вразливих верств населення Івано-Франківщини.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську Архієпархія УГКЦ


Так, станом на сьогодні, Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ у межах даного проєкту передала гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів для близько 1200 сімей, а понад 1400 домогосподарств отримали набори для особистої гігієни.


У перелік продуктів, із яких формують набір входить: рис 1 кг, макарони 1 кг, борошно пшеничне 1 кг, гречка 1 кг, булгур 1 кг, олія соняшникова 1 л, кукурудза консервована 2 шт., сардина 3 шт., тушкованка свиняча 2 шт., паштет 2 шт., соус «Український» 1 шт., кетчуп 1 шт., згущене молоко 1 шт., чай чорний 1 шт., кава розчинна 1 шт., сіль харчова 1 шт., печиво 2 шт., джем 1 банка, сухофрукти 300 г.


Такі набори отримали внутрішньо переміщені сімʼї та люди, які потребують підтримки й проживають у протопресвітеріатах нашої Архієпархії. Допомогу отримали й шелтери, де наразі мешкають внутрішні переселенці.

Довідково:

Дана ініціатива фінансується італійською урядовою організацією AICS, за підтримки FOCSIV у співпраці з Івано-Франківською Архієпархією УГКЦ та іншими благодійними організаціями.


У рамках проєкту «Разом з Україною» в Івано-Франківській області протягом 5-ти місяців планується роздавати раз на місяць 1500 продуктових наборів, щоб забезпечити харчування 4500 осіб (продуктовий набір розрахований на сім’ю з 3-х осіб). Також,  одночасно з продовольчою підтримкою, волонтери розповсюджуватимуть кожні два місяці 1200 наборів із засобами гігієни для сімей та наборів із засобами гігієни для центрів розміщення переселенців.Переглядів: 524
banner