До Калуша завітали п’ятнадцять школярів із Нікополя Дніпропетровської області разом з двома наставницями

Суспільство

Днями до Калуської громади завітали п’ятнадцять школярів із Нікополя Дніпропетровської області разом з двома наставницями. Мав приємність сьогодні поспілкуватися з ними.


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Андрія Найду.


“Розмовляли про мрії. Звичайно, найзаповітніше бажання одне на всіх – Перемога. А ще діти із задоволенням розповіли про свої враження від візиту до нас. Найбільше всім сподобалося катання на ковзанах, а також відвідини басейну. Мріють ще й побувати у горах, приймемо таке побажання до уваги. Також деякі діти зазначили й те, що після закінчення школи, планують продовжувати навчання у вишах на заході України”,- Андрій Найда

На згадку про свій візит діти Нікополя передали для Калуської громади громади надзвичайно цінні сувеніри.


Зокрема, неймовірної краси ангел, який в руках тримає серце із надписом Нікополь-Калуш.


Сприйматиму його, як символ дружби та єдності двох громад. А ще – календар. Його я одразу після зустрічі розмістив у своєму кабінеті. Також вихованки гуртка образотворчого мистецтва будинку дитячої та юнацької творчості м. Нікополь подарували дві картини на яких зображена вулиця їхнього міста – Віктора Усова. На одній – вулиця до війни, на другій – після. Ось так виглядає сьогодення очима дітей.


“Відрадно, що наша громада стала місцем для короткого перезавантаження від реалій для юних нікопольців. На жаль, війна краде їхнє дитинство. Від ворога їх відділяє лише близько сім кілометрів. Щодня вони змушені чути й відчувати чисельні обстріли. Так не має бути!
Ця зустріч була надзвичайно емоційною. У моїй пам’яті назавжди залишаться сльози цих юних українців, яким довелося на своєму шляху побачити чимало. Наша підтримка буде завжди, адже Україна – єдина”,- Андрій Найда
До слова, після зустрічі на дітей чекав цікавий майстер-клас з малювання від Калуських митців – Ольги Чолінської, Вікторії Дідошак, Галини Турчик, Анастасії Колісняк, Мирослава Гаталевича, Ігоря Бойковича. Серед дітей є багато таких, хто має художній хист, тож таке заняття було надзвичайно доречним.


Переглядів: 351
banner