До Калуської ЦРЛ їде новий комп’ютерний томограф

Суспільство

Тривалий час однією із проблем медичного закладу була несправність комп’ютерного томографа, воно й не дивно, адже він був старим. На його ремонт потрібно було спрямувати більше 8 млн грн, разом із тим не було гарантії, що навіть після ремонту від функціонуватиме належним чином. Тож виділяти такі кошти було недоцільно.


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Андрія Найду.


Натомість було прийнято рішення напрацювати відповідні механізми, щоб у закладі з’явився новий комп’ютерний томограф.


На сьогодні завдяки народному депутату України Едуарду Прощуку, міністру охорони здоров’я Віктору Ляшку лікарня в очікуванні цього надважливого апарату, який вже прямує до громади із Америки.


У медзакладі активно облаштовується приміщення, де власне й буде розміщений новий компютерний томограф General Electric (64 зрізовий).


Вимоги для його встановлення – величезні. Зокрема, необхідно дотримуватися всіх норм рентген захисту, мають бути витримані норми площі, а також повинна бути забезпечена доставка джерела безперебійного живлення.


Власне в підвалі закладу це джерело вже розміщене, а саме приміщення повністю відповідає всім вимогам, доопрацьовуються ще деякі деталі.


Тож всі ми в очікуванні поставки нового КТ!


Принагідно оглянули й відділення реанімації, яке на сьогодні перебуває у незадовільному стані та потребує ремонту. Тож на пленарному засіданні КМР будемо ухвалювати рішення про виділення коштів на проведення тут ремонтних робіт, які будуть здійснюватися також спільно з співфінансуванням донорів.


А ще оглянули котельню. Тут встановлений тепловий лічильник, за допомогою якого фіксується чіткий облік теплопостачання на лікарню. Варто зауважити, що у самому приміщенні ЦРЛ – тепло!


Загалом ми завжди готові старатися для покращення стану Калуської центральної районної лікарні. Адже це місце порятунку, місце надії для наших мешканців.


Переглядів: 339
banner