До Прикарпаттяобленерго надійшло понад 230 звернень про відсутність світла

Суспільство

Внаслідок негоди на Прикарпатті все ще знеструмленими залишаються 35 населених пунктів, з них – 18 повністю та 17 – частково.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Прикарпаттяобленерго


Наразі без електропостачання населені пункти Галицької, Рогатинської, Калуської територіальних громад та по 1 – в Долинській, Богородчанській та Верховинській ТГ.


В області тривають відновлювальні роботи, залучено 27 аварійних бригад.


На дорогах – ситуація контрольована, проїзд забезпечено.


На річках спостерігається підйом рівня води через відлигу та опади. Найбільше – у річці Дністер на ділянці Галича – до 85 см. Натомість у басейні Прута зафіксовано спадання рівня – до 95 см за добу.


Як зазначило Прикарпаттяобленерго, через нічне посилення вітру, сьогодні, 3 грудня, зафіксовані вимкнення у мережах 0,4 кВ. Зокрема, в Калуській громаді 80 звернень, у Галицькій – 65, у Рогатинській – 87 звернень.


Усі бригади зараз залучені в роботах для відновлення електропостачання.


Синоптики попереджають про посилення західного вітру до 15-20 м/с. Такі умови сприяють обривам проводів електроліній. Тож якщо ви побачили обірваний провід:
– відійдіть від нього на відстань від 8 метрів
– повідомте нам про ситуацію через приватні повідомлення у Фейсбуці
– за можливості, охороняйте ділянку з обірваним проводом до приїзду наших працівників та сповіщайте про небезпеку навколишніх.

“Якщо у вас відсутня електроенергія, подавайте заявку про знеструмлення на стартовій сторінці сайту під кнопкою «Вимкнення».Необхідно ввести свою адресу або номер особового рахунку та натиснути «Подати заявку про відсутність світла»”, – зазначено у дописі.

Стежте за нами в соціальних мережах: Ютуб, Телеграм, Фейсбук та Інстаграм.
Переглядів: 301
banner