До п’яти років ув’язнення уродженця Прикарпаття

Суспільство

До п’яти років ув’язнення уродженця Прикарпаття, який допоміг окупантам приховати сліди масового вбивства українців у Маріуполі


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську обласну прокуратуру


За публічного обвинувачення прокурорів Івано-Франківської обласної прокуратури суд виніс вирок 53-річному чоловіку, який допомагав окупантам приховувати сліди масового вбивства українців на Донеччині. Йому інкримінували колабораційну діяльність (ч. 4 ст. 111-1 КК України.


Суд призначив йому покарання – 5 років ув’язнення з конфіскацією майна. Також засудженого на 15 років позбавлено права обіймати посади в органах влади та місцевого самоврядування.


Прокурори в суді довели, що у червні 2022 року засуджений погодився співпрацювати з представниками рф на окупованій Донеччині та проводив будівельні роботи з відновлення Маріуполя.


У грудні 2022 року він через підконтрольні будівельні компанії провів роботи з відновлення Донецького академічного обласного драматичного театру, філармонії та інших зруйнованих і пошкоджених збройними формуваннями рф будівель та споруд.


За вказівкою окупаційної влади було демонтовано центральну та фронтальну стіни драмтеатру, а також фасад споруди, на яких були сліди бомбардування 16 березня 2022 року.


Ці роботи проводились з метою приховування доказів воєнних злочинів.


Спеціальне досудове розслідування здійснювали слідчі Управління СБУ в Івано-Франківській області.


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 222
banner