Достовірний тест на психологічний стан

Територія успіху

Ви готові пройти прямо зараз тест на психологічний стан в картинках, який визначить ваше поточний стан по тому, яку ви надасте перевагу форму і колір.

Подивіться на картинки вижче і виберіть одну, яка в цей момент вам подобається найбільше. А потім, як зазвичай, знаходите опис, читаєте, і порівнюєте з тим, що у вас.

1. Безтурботний, грайливий, безжурний
Життя для вас – свобода і спонтанність. Ви намагаєтеся насолодитися кожним моментом сповна.

Ваш девіз: «Ми живемо лише раз!». Ви відкриті новим враженням, допитливі і любите зміни.
Немає нічого гіршого, ніж відчувати себе обмеженим обставинами. Ви завжди раді сюрпризам.

2. Незалежний, безпосередній

Ви завжди йдете своєю дорогою. Ви не визнаєте стримуючих факторів, які заважають вибрати свій курс. У вас є артистичні здібності, які ви проявляєте в роботі або у вільний час. Ваш спосіб життя дуже індивідуальний. Ви ніколи не будете бездумно переймати те, що зараз «в моді».

Ви живете у відповідності зі своїми власними уявленнями про життя і переконаннями. Навіть якщо це означає – плисти проти течії.

3. Схильний до самоаналізу, чутливий.

Ви частіше ніж більшість людей занурені в думки про себе і світ навколо вас. Ви надасте перевагу побути наодинці з самим собою, ніж терпіти порожню балаканину і розмови ні про що. Але ваші відносини з друзями дуже насичені, що і дає вам внутрішні спокій і відчуття гармонії, так необхідні вам для гарного самопочуття.

Вас не обтяжує тривале усамітнення: ви рідко сумуєте.

4. Життєвий, врівноважений, гармонійний
Ви цінуєте природність і простоту. Людям з вами комфортно, тому що ви міцно стоїте на землі і на вас можна покластися. Тим, хто вам дорогий ви даєте почуття захищеності, але в той же час не тисните на них. Вас бачать як людину м’яку. Ви скептично ставитеся до примх моди. В одязі ви віддаєте перевагу практичності і ненав’язливій елегантності.

5. Прагматичний професіонал, впевнений в своїх силах
Ви тримаєте життя під контролем і не покладаєтеся на удачу – тільки на свої власні дії. Ви вирішуєте проблеми простими способами, уникаючи зайвих складнощів. Ви реалістично дивіться на життя і повсякденні турботи, беретеся за них рішуче. Вам довіряють на роботі, покладаючи відповідальну частину, так як знають, що на вас можна покластися. Ваша сила духу відчувається оточуючими.
Ви ніколи не відчуваєте задоволення, поки не доведете до кінця розпочате.

6. Миролюбний, розважливий, неагресивний
 Ви легкі в спілкуванні, але в той же час дуже обережні. Ви швидко заводите друзів, але в той же час любите самоту і незалежність. Час від часу вам необхідно відпочити від усього на світі і побути наодинці з самим собою, щоб поміркувати над сенсом життя і насолодитися самотністю. Вам необхіден простір, але ви не одинак.

Ви в гармонії з самим собою і навколишнім світом, цінуйте те, що пропонує вам життя.

7. Впевнений в своїх силах аналітик, на якого можна покластися

Ваша блискавична чутливість допомагає вам пізнати, що представляє собою справжню цінність – якісну і довговічну. Ви поступово оточуєте себе справжніми перлинами, які були випущені з поля зору тих, хто не так проникливий і уважний. Культура відіграє особливу роль у вашому житті.

У вас є свій власний стиль – ексклюзивний і елегантний, вільний від моди.

8. Романтичний, мрійливий, емоційний
Ви дуже чутлива натура. Ви відмовляєтеся дивитися на речі виключно з раціональної точки зору. Вам важливо те, що говорять почуття. Для вас важливо мати мрії. Вам не цікаві люди, які заперечують романтизм і грунтуються тільки на розумі. Ви не сприймаєте нічого, що може обмежити різноманітність ваших емоцій і почуттів.

9. Динамічний, активний, екстраверт
Ви схильні приймати ризики і пов’язувати себе деякими сильними зобов’язаннями в обмін на цікаву і різноманітну роботу. Рутина вас паралізує. Найбільше ви жадаєте відігравати провідну роль в подіях.

Ви яскраво проявляєте ініціативність при подібних обставинах.

ДжерелоПереглядів: 184
banner