Досвідчені господині розповіли, навіщо потрібно класти сіль у пральну машину

Поради, Технології

Ефект, про який ви не знали.

Деякі господині знають певні хитрощі, які допомагають зберігати речі при пранні білосніжними. Напевно кожен з нас стикався з дуже неприємною ситуацією, коли білі простирадла, сорочки та сукні набувають після прання в пральній машині не той відтінок, який був в них спочатку.

Найчастіше речі стають сірими, але ще гірше виходить, коли в барабані з необережності виявляється кольорова білизна. Тоді білі речі можуть не лише посіріти, але і покритися плямами.

Навіщо класти сіль в пральну машину

Отже, що ж робити? Просто додаємо чайну ложку солі при пранні: кладемо її у відсік для полоскання. Таким чином можна позбутися порошку, який часто залишається на речах, тож їх колір не буде погіршуватися.

Нові речі під час використання солі надовго залишаться у відмінному стані, а старі заграють «по-новому». До речі, є і ще один трюк: розчиняємо сіль у воді кімнатної температури, а потім замочуємо у ній білизну. Потім через деякий час перемо. Ефект виходить приголомшливим: колір речей стає насиченим та яскравим!

Оцет при пранні: навіщо його додають

Оцет — ще один інгредієнт, який дозволить речам залишатися яскравими. З його допомогою можна легко зберегти колір одягу і білизни при пранні. Крім того, оцет чудово видаляє з тканини мило і пом’якшує її. Але потрібно додавати оцет в невеликій кількості, оскільки він має досить різкий запах.

Якщо додати трохи оцту, то його запах випарується при висиханні речей. Якщо ж ви все-таки сильно турбуєтеся про запах, то спробуйте замінити оцет лимонним соком.

Лимонний сік (натуральний) — це теж кислота, яка за своїми властивостями нічим не поступається оцту. Крім того, у цього цитрусу дуже приємний аромат, який залишиться на речах.

Як бачите, зовсім необов’язково витрачатися на дорогі і не завжди ефективні засоби, оскільки все, що нам потрібно для збереження кольору та якості речей, завжди знаходиться під рукою. Оцет і сіль знайдеться в кожному будинку, як і лимонний сік.

Джерело



Переглядів: 301
banner