Духи на розлив: як вибрати якісні парфуми і вберегти себе від недобросовісних продавців

Поради

Ці поради допоможуть не нарватися на низькосортну підробку.

Якщо ви — цінитель парфумерії, то напевно стикалися з проблемою пошуку відповідного аромату під ту чи іншу подію.

Іноді хочеться міняти парфуми практично кожен день, як одяг, прикраси або аксесуари. Під строгий діловий костюм — стриманий, ненав’язливий парфум, під вечірню сукню — томний, зачаровуючий, з довгим шлейфом. На жаль, мати під рукою десяток ароматів — не кожній по кишені. І тут на допомогу приходять наливні духи. Що це таке?

Особливості наливної парфумерії

Багато хто помилково вважає, що якість духів на розлив значно поступається якості продукції розкручених брендів. Це не так. Звичайно, якщо йдеться не про дешеву підробку. Наливний парфум — це не фалісифікат. Фірми, які дорожать своєю репутацією, мають всі необхідні сертифікати, що підтверджують безпеку товару.

Від чого залежить якість наливних духів?

  • перш за все, від сумлінності виробника. Якісні духи на розлив виготовляються з сировини, що привозиться з Франції (або з Арабських Еміратів). До складу парфуму входять природні компоненти, ефірні олії і рослинні есенції;
  • від надійності продавця. Є кілька великих кампаній, що зарекомендували себе на ринку розливної парфумерії. Аромати надійної фірми мають відмінну стійкість і схожість з оригінальними композиціями.
  • від того, як продавець позиціонує свій товар: як відомий парфум (що видає неякісну підробку) або як репліку (або копію) популярного аромату (такий підхід не суперечить законодавству).

Духи на розлив: які вибрати?

Сучасний ринок парфумерії пропонує широкий вибір ароматів на будь-який смак і гаманець. Можна підібрати парфум під настрій, під індивідуальний стиль або під прийдешню подію. Багато хто задається питанням, Як вибрати парфуми на розлив і не нарватися на низькосортну підробку?

Практичні поради:

  1. Купуйте наливну парфумерію у великих мережевих магазинах або на перевірених інтернет-майданчиках. У таких продавців завжди є постійні клієнти, відгуки яких допоможуть вам визначитися з вибором.
  2. Візьміть для ознайомлення пробники духів, щоб зрозуміти, наскільки репліка наближена до оригіналу.
  3. Не купуйте парфуми на стихійному ринку, в переході або в інтернет-магазині, який щойно відкрився.

Такі запобіжні заходи захистять вас від недобросовісних продавців і дозволять зібрати свою колекцію ароматів.Переглядів: 241
banner