Думка експертів: в які дні не варто підстригатися, щоб не відштовхнути удачу

Культура

В які дні краще цього не робити.

Багато людей регулярно стриже волосся, але при цьому навіть не здогадуються, що в деякі дні цього краще не робити. Експерти поділяться з вами корисною інформацією про те, коли не варто стригтися.

Кажуть, що нова стрижка може змінити ваше життя. Якщо зробити її в сприятливий для цього день, то ви дійсно станете набагато щасливішими. Причина не тільки у вашому гарному настрої від ідеальної стрижки, але і в тому, що ваша енергетика буде у повному порядку.

Думка екстрасенсів

Екстрасенси вважають найгіршими днями для стрижки волосся важливі народні свята, в які відбувається перебудова енергетики. Наприклад, мова йде про свято Івана Купала, Різдво та інші.

Також не можна стригти волосся в небезпечні дні, наприклад, у п’ятницю 13 числа, 29 лютого, при повному місяці, місячних і сонячних затемненнях. У такі періоди світом правлять злі сили, а будь-які зміни в житті, включаючи банальну стрижку волосся, можуть призвести до неприємних наслідків.

Думка астрологів

Варто запам’ятати, що найгіршими днями для стрижки волосся астрологи вважають 1, 4, 8, 18, 24 і 28 місячні дні. В цей час енергетика Місяця не підходить для серйозних змін зовнішності і навіть невеликих коригувань. Також не бажано робити стрижку в повний Місяць, особливо якщо ви її не планували заздалегідь.

Звичайно, дуже багато залежить від перебування Місяця в тому чи іншому знаці Зодіаку Найгірше робити нову зачіску і стригти волосся в таких знаках: Рак, Діва, Скорпіон, Козоріг.

Астрологи зазначають, що не бажано стригтися в деякі дні тижня. Експерти вважають, що не варто стригтися в п’ятницю і в неділю, бо в ці дні світом правлять Венера і Сонце відповідно.

Венера — планета любові і краси, але вона не сприймає фізичних змін. Їй потрібні духовні зміни. Сонце являє собою чистий згусток емоцій і почуттів. В такий день, як у неділю, можна пошкодувати про прийняті нашвидкоруч рішення.

Думка нумерологів

З усіх чисел найбільш невідповідною енергетикою для стрижки волосся і зміни обстановки, зовнішнього вигляду мають трійка, шістка та вісімка. Це означає, що не варто стригти волосся 3, 6, 8, 12, 15, 17, 21, 24, 26 і 30 числа кожного місяця.

Трійка — духовне число, яке вимагає від людини внутрішніх перетворень.

Шістка може обіцяти невдачі у важливих справах, тому якщо ви збираєтеся просто підрівняти кінчики, а не змінювати стиль кардинально, то можна не переживати за результат.

Вісімка ж є матеріальним числом, тому в день під її управлінням варто думати про роботу. Можливо, що 8, 17, і 26 числа піде на користь стрижка з метою виглядати більш привабливо.

Також про стрижку волосся існує безліч народних прикмет, з якими варто ознайомитися. До цього процесу варто ставитися більш серйозно, тому що неправильно обраний час або спосіб стрижки волосся можуть накликати біду.

ДжерелоПереглядів: 170