Двері першого Франківського християнського ліцею відкриті для всіх охочих (ВІДЕО)

Суспільство

Католицький ліцей святого Василія Великого – це сучасний освітній простір, де панує атмосфера уваги та любові до кожного учня.


Пише Голос-Інфо


Місія навчального закладу- навчити дитину жити згідно християнських чеснот, сіяти зерно Христа у кожне дитяче серце.
Освітній процес у ліцеї забезпечують висококваліфіковані педагоги, які не лише надають якісні знання, а найперше виховують в кожній дитині людину.


Цікаві та захоплюючі уроки дозволяють учням досліджувати, знаходити відповіді на найскладніші питання та творчо вирішувати завдання, а також надихаючи насолоджуватись навчальним процесом та розкривати нові горизонти знань.
Профільне навчання уже з 5-го класу за трьома напрямами: суспільно-гуманітарним, іноземної філології та природничо-математичним надає можливість глибше вивчати обрані предмети і готує учнів до подальшої освіти або професійного розвитку.
Творчому та особистому розвитку учнів сприяє гурткова робота. На базі ліцею функціонує мистецька арт-студія “7 Небес”, “Журналістика”, “Драматичний гурток”, волейбол, футбол, баскетбол, хореографія, гуртки іноземних мов.
Смачна їжа та комфортні умови стають запорукою здорового способу життя для наших учнів як одного з пріоритетів освітнього процесу у ліцеї.


Найголовніше, що викладацький склад навчального закладу хоче передати дітям – це любов та добру освіту.
Детальніше у сюжетіПереглядів: 435
banner