Двоє прикарпатців стали призерами всеукраїнського турніру з вільної боротьби

Спорт

Двоє вихованців ДЮСШ № 2 Івано-Франківської обласної ради стали призерами всеукраїнського турніру з вільної боротьби, пише Голос-Інфо з почиланням на Суспільне Карпати .


Турнір відбувся цими вихідними в Одесі. Першим призером став прикарпатець Сергій Костишин. Він здобув перемогу у ваговій категорії 66 кілограмів та став чемпіоном змагань. Ще одним переможцем став Ізмаїл Кучма у ваговій категорії 32 кілограми.

“ЦЬОГО РОКУ БУЛИ ОБМЕЖЕННЯ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ. АЛЕ ОДЕСИТИ РИЗИКНУЛИ, БАГАТО СПОРТСМЕНІВ З’ЇХАЛОСЯ, ЯКІ ХОТІЛИ БРАТИ УЧАСТЬ. ЦЕ НЕ Є РЕЙТИНГОВИЙ ТУРНІР. ЦЕ БУВ СТАРТ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ СПОРТИВНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ. ЦЬОГО РОКУ НІ ЧЕМПІОНАТИ, НІ КУБКИ У ЦІЙ ГРУПІ НЕ ПРОВОДИЛИСЯ”, – РОЗПОВІВ ОРЕСТ ЯКОВИНА.

Також додає, що з 12-го до 20-го грудня у Белграді в Сербії проводитимуть відкритий Кубок світу з вільної боротьби. За словами Ореста Яковини, ці змагання проводять замість Чемпіонату світу, який скасували. У них братиме участь і збірна команда України. Її представлятиме прикарпатський спортсмен Ігор Никифорук у ваговій категорії 65 кілограмів.Переглядів: 207
banner