“Дитяче Євробачення-2023” виграла Франція: яке місце посіла учасниця з України

Суспільство

26 листопада у Ніцці (Франція) відбувся фінал “Дитячого Євробачення-2023”, де змагалися юні вокалісти із 16 країн. Українка Анастасія Димид із піснею “Квітка” посіла 5-е місце, а перемога дісталася Зої Клозюр із Франції. 13-річна співачка виконала пісню “Cœur”, якій журі поставили 136 балів, а телеглядачі – 92 бали. Іспанія посіла друге місце, а Вірменія – третє.


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Апостроф


9-річна Анастасія Димид з Івано-Франківщини набрала 128 балівта посіла 5 місце. Телеглядачі віддали дівчинці 83 бали, а професійне журі – 45. На сцені вона виступала в образі супергероїні із чарівним жезлом у вигляді квітки. Її пісня “Квітка” розповідає про материнське кохання, яке перемагає зло і рятує світ. Автором конкурсної композиції для Анастасії стала Світлана Тарабарова, яка також була музичною продюсеркою Національного відбору на “Дитяче Євробачення-2023”.

Виступ українки супроводжувався анімацією про те, як “сила квітки” допомагає українському місту майбутнього перемогти зло.


Нагадаємо, що Анастасія Димид перемогла у Нацвідборі на “Дитяче Євробачення-2023” за результатами голосування у додатку “Дія”, а також голосування журі, до якого увійшли Ігор Кондратюк, Jerry Heil та alyona alyona. Дівчинка родом із Івано-Франківської області, село Гошів. До участі у міжнародному конкурсі виступала на “Чорноморських іграх”, де увійшла до півфіналу. На концерті “Національна легенда-2023” у дуеті зі Світланою Тарабаровою Анастасія Димид співала пісню “Повертайся живим”.Переглядів: 304
banner