Ефективні способи, за допомогою яких можна виявити таємного ворога

Культура

Обряди, спрямовані на виявлення недоброзичливців.

В житті можна зіткнутися з різного роду труднощами, і деякі з них трапляються із-за підступів недоброзичливців. Дізнатися своїх таємних ворогів допоможуть перевірені часом методи.

Існують обряди, спрямовані на виявлення таємних ворогів і недоброзичливців. Експерти пропонують познайомитися з трьома ефективними способами, завдяки яким таємне стане явним. Боротися з недругами і ставити від них захист буде значно простіше, якщо знати їх в обличчя і по іменах.

Метод перший: сновидіння

Сни — це не тільки відображення реальності, але і ефективний спосіб дізнатися про те, що недоступно. З їх допомогою буде простіше отримати відповіді на запитання, в тому числі зрозуміти, звідки беруться неприємності.

Перед тим, як заснути, потрібно подумати про свої невдачі, а потім представити огорожу або бар’єр, який не дозволяє заподіяти шкоду. Захисний бар’єр — один зі способів боротьби з ворогами, тому його варто використовувати щодня. Після того, як захист буде побудований, потрібно вимовити:

«Ворог мій мене впіймати не може. У двері стукає — на них замок. Іди, покажися, мені представся, не ховайся».

Уві сні після цієї змови можна роздивитися обличчя ворога і навіть дізнатися його ім’я. Не завжди цей метод працює з першого разу, проте постійна практика допоможе досягти кінцевої мети.

Метод другий: магічний ритуал

Обряд проводять опівночі, підготувавшись до нього заздалегідь. Для нього знадобляться наступні атрибути:

  • широка і глибока миска;
  • чиста вода;
  • біла і чорна свічки;
  • дзеркало.

На стіл ставлять попередньо очищене дзеркало, поруч з ним кладуть миску, наливають в неї воду. З боків від дзеркала ставлять свічки: чорну — праворуч, а білу — зліва. Свічки запалюють і вимовляють:

«Хороше з поганим місцями міняю, правду дізнатися бажаю».

Після цього вдивляються в дзеркало, подумки згадуючи свої негаразди. Потім переводять погляд на водну поверхню і вимовляють:

«Ім’я свого ворога біля води запитаю, обличчя його полум’ям свічки освітлю. Більше йому від мене не сховатися, за злими чарами не сховатися».

Після того, як з’явиться відображення недоброзичливця, свічки переплітають між собою, щоб він більше не зміг доставити проблем.

Метод третій: свічковий віск

Натуральний віск використовують для проведення безлічі обрядів і ритуалів. З його допомогою визначають наявність пристріту і псування, а також дізнаються недоброзичливців. Для обряду використовують підготовлений заздалегідь віск. Його переливають в широкий посуд, наповнений чистою водою, примовляючи:

«Віск ллється, правда в світ рветься. Як віск переллю, так і ім’я ворога віділлю. Букви в слова складаються, таємне показують, на недруга вказують».

Відлитий і застиглий віск уважно роздивляються, щоб прочитати ім’я ворога або по буквах зрозуміти, хто може бути причиною неприємностей, що відбуваються в житті.

Визначити ворога важливо, однак не менш потрібним є завчасний захист. Відгородитися від недоброзичливців можна за допомогою захисних оберегів, молитов, а також завдяки зміцненню біополя. Це дозволить стати сильнішими і протистояти будь-яким руйнівним енергетичним атакам ззовні.

ДжерелоПереглядів: 511
banner