Експерти забороняють розчісувати волосся більше 2-3 разів на добу

Територія успіху

І на це є декілька причин.

Багато жінок не можуть вийти на вулицю, не поклавши гребінець в сумочку. А коли його там не виявляють, навіть починають нервувати. Вітер, підвищена вологість та інші причини можуть помітно зіпсувати красиво покладену шевелюру. Тим не менш, фахівці не рекомендують всім тим, хто бажає зберегти здоров’я свого волосся, занадто часто використовувати гребінець. Але у чому ж причина такої несподіваної поради?

Небезпека частого використання гребінців і щіток для волосся

Трихологи закликають людей не розчісуватися більше 2-3 разів на добу. Це необхідно робити вранці, коли ви прокинулися, перед сном, і один раз протягом дня, але тільки у разі якщо шевелюра сильно заплуталася.

Насправді процес розчісування вважається безпечним. Однак найчастіше люди роблять це не правильно, через що гребінець навіть з максимально м’якими зубчиками може травмувати волосся і шкіру голови на мікрорівні.

Правила безпечного розчісування

Робіть це плавно

У цій, здавалося б, на перший погляд нескладній справі дуже важливо нікуди не поспішати. Ви повинні водити гребінцем по волоссю повільно і досить плавно. Починати слід з кінчиків, поступово піднімаючись до коріння.

Не розчісуйте волосся відразу після душу

Ймовірно, велика частина людей розчісує волосся відразу після того, як помили його. Це одна з головних помилок. Перш, ніж братися за гребінець, необхідно трохи просушити волосся рушником.

Не тягніть з силою вузлики на волоссі

Волосся постійно плутається, особливо часто це відбувається, якщо не використовуються спеціальні засоби для догляду. Щоб не травмувати волосся, ніколи не смикайте його. Помийте голову, нанесіть бальзам, завдання якого не дозволяти волоссю плутатися, і починайте розчісувати пасмо за пасмом за допомогою гребінця з рідкими зубчиками, щоб позбавлятися від вузликів.

Правильно підберіть «інструмент»

У збереженні здоров’я волосся велику роль відіграє правильно підібраний гребінець. Вибирати його необхідно залежно від типу шевелюри. Гребінець можна брати власникам рідкого і тонкого волосся, масажна щітка — варіант для людей з густою шевелюрою.

ДжерелоПереглядів: 219
banner