Експерти дізналися, навіщо хитрі водії возять із собою розбитий телефон

Кримінал

Шахраї на дорогах не припиняють дивувати.

Серед автомобілістів, на жаль, знаходяться індивідууми, які не соромляться використовувати шахрайські способи, щоб не чесно заробити.

Наприклад, наявний в машині розбитий телефон або планшет можуть говорити, про те що автовласник сподівається скористатися однією з сумнівних схем дрібного обману.

Навіщо ж спритні автолюбителі постійно возять із собою неробочі гаджети з пошкодженими екранами?

Можливо, для того, щоб пред’явити співробітникові поліції, який зупинив водія за розмови по телефону без гарнітури. Мовляв, як же я міг користуватися пристроєм, якщо він не робочий.

Але, швидше за все, тут зовсім інша мета. Такий нечистий на руку автомобіліст хоче обдурити страхову компанію. Правда, щоб провернути цю схему, повинні зійтися одразу кілька малоприємних, у тому числі й для водія, факторів.

Потенційний шахрай скористається розбитим смартфоном, якщо раптом потрапить в ДТП, опинившись при цьому потерпілим. При оформленні протоколу він вкаже також і пошкоджений пристрій, ніби він постраждав результаті аварії.

Тож, з великою часткою ймовірності, наш «герой» отримає компенсацію від страхової компанії та винуватця інциденту. Головне, щоб це “постраждале” майно потрапило в повідомлення для страхової компанії. Правда, до смартфона або планшета доведеться докласти реквізити документа, що підтверджує право власності.

Страхові компанії, не відкидають, такі способи обману. Але прямі докази шахрайства в цьому випадку добути досить складно. До того ж, подібні махінації ніяк не можна назвати масовими.

Звичайно, кожен сам вирішує, з чистою совістю жити чи ні. А люди, які зіткнулися з недобросовісними страховиками, взагалі можуть не вважати це за обман, а лише за можливість отримати на ремонт розбитого авто трохи більше. Але краще у ДТП взагалі не потрапляти.

ДжерелоПереглядів: 208
banner