Експерти назвали найбільш безпечну машину за всю історію краш-тестів(ВІДЕО)

Технології

Європейський комітет із проведення незалежних краш-тестів автомобілів (Euro NCAP) назвав компактний кросовер Mazda CX-30 найбезпечнішим для дорослих пасажирів за всю історію організації.

«Вона бездоганна», — так відгукуються експерти про Mazda, не приховуючи свого захоплення. Вона обійшла по своїй надійності та характеристиках Mercedes-Benz GLB, Ford Explorer Hybrid і Opel/Vauxhall Corsa.

Як наголошується на сайті Euro NCAP, модель Mazda CX-30 за результатами фронтального краш-тесту набрала рекордні 37,6 бала (99% максимально можливого результату).

Крім найвищої оцінки в категорії «безпеки дорослого пасажира», модель отримала 42,2 бала (86%) за безпеку дитини в салоні, 38,7 бала (80%) — за безпеку пішохода і 10 балів (77%) за якість роботи допоміжних систем.

За підсумками всіх тестів автомобіль відзначився оцінки в п’ять зірок. Власне, Mercedes-Benz GLB і Ford Explorer Hybrid теж отримали по п’ять зірок за безпеку, а ось Opel/Vauxhall Corsa — тільки чотири.

Генеральний секретар Euro NCAP Міхель ван Ратінген привітав компанію Mazda з майже ідеальним результатом. Він зазначив, що серії краш-тестів будуть проводитися і надалі, але «навряд чи ми побачимо щось краще».

ДжерелоПереглядів: 227
banner