Експерти назвали найбільш ефективні способи позбутися від криги на лобовому склі

Технології

Корисні поради водіям, які допоможуть заощадити час і гроші.

Взимку, коли починаються морози, першими це відчувають водії. При зниженні температури вітрове скло обмерзає і приносить низку незручностей водієві.

На думку автомобільних експертів, учасники дорожнього руху можуть пошкодити свій автомобіль, чистячи скло від льоду. Щоб не подряпати і якось інакше не зіпсувати скло, експерти закликають водіїв відмовитися від спроб прибрати лід підручними засобами, у якості яких найчастіше виступають банківські картки або футляр від компакт-дисків. А наливати гарячу воду на замерзле скло взагалі вкрай небезпечно.

Щоб навесні не довелося зазнавати фінансових втрат у вигляді заміни лобового скла, британські фахівці рекомендують використовувати спеціальні рідини та аерозолі проти обмерзання скла, а також спеціальні інструменти, які є в кожному автомобільному магазині.

Найпоширеніший і ефективний варіант — пластиковий скребок, яким, наприклад, можуть похвалитися багато автомобілів Skoda прямо з заводу. Але його краще приберегти для крайніх випадків, оскільки він залишає дрібні пошкодження, які часто не помітні з першого погляду.

Краще прийти до машини на 10-15 хвилин раніше, ніж зазвичай, і прогріти її, направивши на скло струмінь теплого повітря. Сильно може виручити система передпускового підігріву двигуна.

Крім того, непоганий ефект дають водно-спиртові суміші. Вони не тільки допоможуть очистити скло від льоду, але й утворюють на ньому прозору захисну плівку, яка запобігає новому зледенінню.

Також від нього захистить поліетиленовий чохол, який потрібно придавити двірниками та дверима. Після цього можна спокійно залишити машину на ніч, а вранці зняти цей пристрій, і їхати по своїх справах.

ДжерелоПереглядів: 145