Експерти назвали найпопулярнішу у світі марку автомобіля

Технології

За 2020 компанією було вироблено рекордну кількість авто.

Автомобілі японського концерну Toyota стали найбільш купованими у світі у 2020 році. За підсумками року виробник обігнав за популярністю свого головного конкурента — німецького виробника Volkswagen.

Востаннє японський концерн очолював світовий рейтинг з продажу автомобілів шість років тому. Це випливає з підсумкового звіту Toyota Motor Corporation.

Як повідомляє компанія, у 2020 році Toyota продала 9,53 мільйона автомобілів. Найбільш продаваним автомобілем бренду з січня по грудень був RAV4.

“Попри пандемію, яка поширюється з початку 2020 року, Toyota змогла продовжити корпоративну діяльність за рахунок комплексного впровадження різних заходів профілактики інфекцій і спільної роботи з партнерами, включаючи постачальників і дилерів”, — йдеться в документі.

У грудні 2020 року японський бренд вийшов на рекордний рівень виробництва за всю історію компанії, попри негативні наслідки пандемії і введені через неї обмеження. Відзначається, що наростити виробництво вийшло завдяки збільшенню попиту в Китаї, чия економіка швидше за інших оговтується від пандемії.

Toyota також потрапила в рейтинг автовиробників, що випускають найбільшу кількість безпечних моделей. У трійці лідерів, крім Toyota Motor Corp., виявилися Honda Motor Co. і Volkswagen AG.

Водночас автомобілі корейських і японських брендів Kia, Hyundai і Toyota є найбажанішою здобиччю для викрадачів.

ДжерелоПереглядів: 174
banner