Експерти поділилися порадами про те, як не попастися на вудку альфонса

Територія успіху

Як чоловіки розкручують жінок на гроші.

Існує багато типів чоловіків, в яких не можна закохуватися, але альфонси серед них є найнебезпечнішими. Найчастіше вони викачують з жертви абсолютно всі ресурси і потім кидають її, так що потрібно буди дуже обережними.

Кому подобається жити з альфонсом

В основному, це забезпечені жінки за сорок. Це ті, кому потрібен активний молодший чоловік, який не буде вказувати, як їм жити, що робити, чим займатися. Альфонси прекрасно розуміють це, тому роблять свою справу і отримують за це дивіденди. Такий союз прозорий і вигідний для обох сторін.

Проте в реальності існує багато жінок, які не хочуть нікого тягнути на своїй шиї, але все одно роблять це. Саме для них описані нижче поради будуть найбільш корисними.

Не розповідайте про своє матеріальне становище

Всі альфонси шукають жертву, яка може їм щось дати. Само собою, вони не запитують про заробіток безпосередньо. Альфонси дуже обережно промацують ґрунт, питаючи жінку про те, як і де вона відпочиває, чим вона займається у вільний час і так далі. Якщо подібних питань на першому побаченні забагато, не виключено, що перед вами альфонс.

Не вірте, що він той самий

Будь-який утриманець включає “режим принца”, як тільки відчує запах легкої наживи. Він намагається переконати самотню багату жінку в тому, що він хоче позбавити її від усіх проблем. Альфонс також на самому початку відносин обіцяє, що він буде любити жінку до смерті, все життя. Багато жінок дійсно вірять в це, що дуже небезпечно. Альфонси тиснуть на жінок серйозністю своїх намірів, зізнаючись у коханні майже відразу після знайомства. З їхніх вуст часто можна почути слова “нас доля звела”.

Не давайте йому гроші

Альфонси майже завжди говорять, що вони з багатої і забезпеченої сім’ї, щоб приспати пильність жертви. Якимось чудовим чином у такого чоловіка відразу після початку відносин виникають фінансові труднощі. Він може просити гроші в борг і обіцяти, що поверне дуже скоро. У жодному разі не варто давати йому гроші.

Якщо ви відчули недобре, не бійтеся звернутися за допомогою до друзів і близьких, щоб вони допомогли вам визначити альфонса.

ДжерелоПереглядів: 159
banner